Türkiye’nin Rüya Takımı Kanserle Savaşıyor

Tüm dünya ülkeleri tarafından kabul görmüş tıbbın ve bitkilerle tedavinin önderi Hipokrates ‘in adası olarak bilinen Kos (İstanköy) adasına, İMMUNAT ziyareti ve ve tedavi merkezi açılması konusunda işbirliği.

İMMUNAT A.Ş Yönetim kurulu başkanı,araştırmacı bilim adamı Adnan AKAR tıbbın ve bitkilerle tedavinin başlangıcı olarak bilinen Kos adasını ziyaret ederek özellikle kanser tedavisi ile ilgili yetkililerle görüşmeler sağladı.. Sağlık adası olarak da ifade edilebilen, Hipokrates ‘in adasında alternatif kanser tedavisi ile ilgili de önemli kararlar alındı. % 80 oranında sonuç ve başarıyı elinde bulunduran Adnan AKAR ve Kanser savaş ekibi, alınan bu önemli kararların Kos Adasını Sağlık Turizimine ciddi oranda katkı sağlayacağını vurguladı.

Türkiye’de Hizmet veren İMMUNAT Firması sahibi- kurucusu Adnan AKAR öncülüğünde, Alternatif Kanser Tedavisi Artık Bodrum ve Kos’tan Dünyaya Yayılacak.

İmmunat hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Kanser Tedavisinde Önemli Gelişmeler

Türkiye’de çok fazla suistimal edilen alternatif tedaviler maalesef önemli gelişmeler olmamaktadır. Dünyaca ünlü bilim insanları tarafından da desteklenen alternatif kanser tedavisi Türkiye ‘de hak ettiği yeri bulamamaktadır. Hekim kontrolünde uygulanan alternatif kanser tedavilerinin üstün başarı ve iyileşme örnekleri dahil üniversiteler – söz sahibi akademisyenler tarafından göz ardı edilmektedir. Ancak Modern Tıbbın da bugünlere gelmesinde çok büyük önem teşkil eden bir gerçekte Bitkilerle Tedavinin varoluş hikayesidir.

Kanser’e karşı Bitkisel Tedavinin önemini okumak için tıklayın.

Kanser Tedavisi Sadece Bu Adada mı Gerçekleşecek?

Türkiye de alternatif kanser tedavisinin lider ismi İMMU-NAT yıllardır. Bodrum- Yalıkavak’ta hizmet vermektedir. Üretmiş olduğu likit bitki ekstraktları ile kanser hastaları başta olmak üzere diğer hastalıklar da tercih edilmiştir. Hekim kontrolünde,her biri konusunda uzman ekiplerce,üretimden tüketime kadar sonuç odaklı çalışmaları,tıp dünyasında da dikkat çekmiştir.Amerika’da kurulan rüya takımlarının başarılı kanser tedavisi yapmaları noktasında ilham kaynağı olmuş ekip çalışmalarına dikkat çeken, İMMU-NAT özellikle kanser tedavisi sürecinde bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıkla savaşmaya yardımcı olan ürünler üretmektedir. Ve Kos projesi dahil olacağı gibi Türkiye de de hizmet vermeye devam edecektir.

Kanser Hastalarının Bu Ürünleri Temini İçin Yapması Gerekenler Nelerdir ?

İMMU-NAT, ürünlerini Türkiye Genelinde birçok Eczaneden temin edebilirsiniz. Ancak alternatif kanser tedavisinde bağışık sistemini güçlendirmek ve tedavi sürecine girerken katkı sağlamak istiyorsanız. Firma Danışman hekimi Dr. Ünal VURAL ile ön görüşme yapmanız şart hastalıkla ilgili tüm detaylara sahip olduktan sonra bitkisel tedaviye uygun olmanız durumunda,yine bünyesindeki fitoterapi uzmanları,diyetisyenler kontrolünde reçete hazırlanıyor. Ürünler öncesi ya da sonrası kullanılabildiği gibi kemoterapi sürecinde de kullanılabiliyor. Bu konuda yapmanız gereken şey firma Danışman hekimi ile iletişime geçmektir.

Call Now Button
Open chat
Whatsapptan Yazın