UNUTMAYINIZ!!

Bitkisel destek ürünlerinde mutlak suretle, kişiye özel değerlendirilmeler yapılmalı, hastanın almış olduğu olduğu medikal destek ürünleri, kullanmış olduğu ilaçlar, başka rahatsızlıklarının olup olmadığı uzmanlar (Doktor, Fitoterapi Uzmanı) tarafından takip edilmelidir. Kulaktan dolma bilgilerle kullanacağınız bitkisel destek ürünleri hastanıza fayda yerine zarar verebilir.

 

Soru: Sizden hastalığım veya hastam hakkından nasıl bilgi alabilirim?

Cevap: Öncelikle hasta yakını eş,kardeş,anne,baba veya çocukları olmalıdır. Ancak bu şekilde hasta hakkında doğru ve sağlıklı bilgi akışı sağlamak amaçlanmaktadır.

 

Soru: Hangi bitkisel destek ürünlerini kullanmalıyım?

Cevap: İlk yapılması gereken hastayı tanımamızı sağlayacak bilgileri eksiksiz tarafımıza göndermenizdir. (Patoloji,Tomografi, Pet cd,Emar vb.) Daha sonra size gönderilecek hasta bilgi formu eksiksiz olarak doldurulmalıdır.

 

Soru: İkinci bir doktor görüşü almak için herhangi bir ödeme yapmam gerekiyor mu?

Cevap: Kendi rahatsızlığınız veya hastanız için öncelikle yukarıda belirtmiş olduğumuz bilgileri, bizlere gönderdikten sonra doktorumuzla görüşme sağlayabilirsiniz. Bu görüşme ve değerlendirme için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

 

Soru: Doktorunuz ve uzmanlarınızla görüştüm ve tavsiye edilen kürleri ürünleri kullanmak istiyorum.Başka bir yerden temin etsem olur mu?

Cevap: Doktorumuzun ve uzmanlarımızın size belirlediği ürünler her ay hastalığın seyrine, hastanın vereceği sonuç ve bildirimlere göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin; Doz belirlemesi, görülen medikal tedavilere göre yeniden değerlendirilmesi, bazı ürünlerde değişikliğe gidilmesi gerekebilir. Bu bakımdan sizi takip edebilmemiz için bizde olan dosyanız üzerinden sağlıklı takip yapılabilmesi açısında sistemimizde kayıtlı bulunmanız menfaatinize olacaktır.

 

Soru: Ürünleriniz ne kadar etkili ne kadar süre kullanmak gerekli?

Cevap: Hep üzerinde durduğumuz ve anlatmaya çalıştığımız gibi rahatsızlık kişiye özeldir.Yaşam faktörleri,çevresel faktörler,rahatsızlığın evresi,görmüş olduğunuz destekler,yaş,kilo beslenme vb. Birer etkendir. Farlılıklar gösterebilmektedir. Yukarıda belirtilen hususlar bu bakımdan önemlidir. En iyi etkiyi ve sonucu alabilmek adına uyulması önemlidir. En az üç ay kullanmak, daha sonra yeni sonuçlara göre tekrar değerlendirme yapılması gerekir.

Destek Tedavi Danışma Hattı