kanser savas hakkında

İMMUNAT Bitkisel İlaç A.Ş. zamanında ve yerinden toplanmış bitkileri alıp, işleyerek ileri teknoloji ile donatılmış üretim tesislerinde, kaliteli gıda takviyesi olarak bitkilerin faydalarını likid ekstrakt formunda tüketiciye sunar.

Üretim aşamasında, tüm analizleri yapılmış, akreditasyon standartlarına uygun ham maddeler kullanılır. Hiçbir katkı maddesi veya toksik madde kullanılmamaktadır. Eğer istediğimiz standartlara uygun değilse ham maddeler iade edilmektedir.

Öncelikle hastalarımıza ve diğer tüketicilerimize zarar vermeden olumlu sonuç alabilmek, fitoterapi'ye gönül vermiş ve bu konuda sürekli araştırma ve geliştirme yaklaşımında olan bir ekiple çalışmak bizim kalite politikamızdır.

Günün 24 saati firmamıza ulaşabileceğiniz danışma hattımız, ISO 9001-22000 belgelerimiz, üst düzey kapasitesi ile bazı özel hastane ve üniversitelerin desteği ile yürütülen araştırmalar, doktor ve kimyager kontrolünde üretim, hiçbir şekilde genetiği ile oynanmamış (GDO suz) olarak, gerekli izinler ve denetimler ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Ayrıca çevreye zarar vermeyen temizleyiciler, ambalajlamada kullanılan koyu renkli özel cam şişeler ile geri dönüşümlü, yüksek kalitede malzemeler kullanılmaktadır. Bunlar hem ürünlerin uzun zaman bozulmadan kalmasını sağlamakta hem de çevre sağlığı dengesini korumaktadır.

 

Destek Tedavi Danışma Hattı