fitoterapi gerçeğiÖNSÖZ
Değerli okurlarımız ;

Curcumin P53 gen mucizesi FİTOTERAPİ GERÇEĞİ isimli kitabımız dünyada yapılmış birçok klinik ve laboratuvar araştırmalarından, yorumlardan, basında yer alan kişisel görüş, düşüncelerimiz ve AR-GE ’lerimizden yola çıkılarak hazırlanmıştır.

Fitoterapi (Bitkisel Tedavi) gerçeği, dünyada hiç değişmeyecek olan temel gerçeklerden biridir. Her ne kadar dünyada ve ülkemizde istismara, ticarileşmeye ve bilgi kirliliğine maruz kalsa da bu gerçek hiçbir zaman değişmeyecektir. Kitapta sizlere anlatılan bilgiler bilimsel kaynaklı olup, üzerinde çok ciddi araştırmalar yapılmış olan bitkiler hakkındadır. Unutulmamalıdır ki; laboratuvar ve klinik ortamlarda yapılan bu araştırmalar, bitkilerin ektsraktı ya da benzeri formları üzerine kuruludur. Bitkisel ekstraklar; güçlü ve negatif-pozitif etkileri olan droglardır.

Kitapta yer alan bilgiler sizleri etrafınızda bu bitkileri elde etme düşüncesine getirebilir, ancak unutulmamalıdır ki, bahse konu olan bu bilgiler sizin günlük hayatta kolayca elde edebileceğiniz bitki formlarının üzerine kurulmamıştır. Bitki ekstraktları üzerine çalışmalar yapılmıştır.

Bitkisel ekstraktlar mutlaka bir doktorun, eczacının ya da uzman kontrolü ve taksiyesi üzerine kullanılmalıdır.Özellikle sıvı bitkisel ekstraklar güvenilir üretim ve standardize edilmiş formlarda işe yaramaktadır.

Kitabın temel konularından birisi Curcuma longa (Curcumin) ekstraktı - dır. Dünyada ilk defa Türkiye’de içilebilir sıvı ekstresi ‘’ FAZ 3- A2’’ adlı yeni geliştirilmiş bir yöntem ile üretilebilmiştir. Üretim prosesi ve stratejik açılımı sadece üretici firma İMMU-NAT ’a aittir. Herhangi bir yerden temin edebilecek bitkinin toz hali bahse konu olan faydaları sağlamayacaktır. Çok özel olan bu ürünün iyi anlaşılması halinde, insanlığa bir armağan olduğu düşünülebilir.

 

FİTOTERAPİ GERÇEĞİ 7. BASKI Kitabı okumak için tıklayınız...

Destek Tedavi Danışma Hattı