Kolesterol Sorunu Olanlar Okumalı

Birkaç yıldır yaptırdığım tahlillerde kolestero lüm hep yüksek çıkıyor. Bende kolesterolümü ilaç yerine rejim ile düşürmeye çalışıyordum. HDL denilen iyi kolesterolümde çok düşünce, doktorum Jan Klod Kayuka ilaç kullanmamı önerdi. Tam ilaca başlamak üzereyken bir arkadaşım zeytin yaprağının suyunu iç kolesterolün ilaçsız düşer dedi.

Tıp dışındaki bu tür tavsiyelere inanmasam da denemeyi uygun gördüm.Bodrum Yalıkavak’ta İMMU-NAT firmasının tamamen bitkilerden hemen hemen her hastalık için karışımlar hazırladığını duydum. İMMU-NAT’a gittim. Kolesterol için ne önerirsiniz dedim, ”zeytin yaprağı ekstraktı” cevabını aldım.

Sizde var mı deyince ‘’elbette” dediler. Üstelik zeytin yaprağı suyunun özünü hazırlayıp tamamen hijyenik ortamda şişelemişler.

İki şişe aldım ve sabah, akşam birer kaşık içtim. Üç hafta sonra yeniden tahlil yaptırdım ve gördüm ki kolesterolüm düşmüş, iyi kolesterolüm yükselmiş. Belki tesadüftür diye üç hafta daha kullanıp tahlil yaptırdım. Kullandığım zeytin yaprağı ekstratının kolesterolü ilaç kullanmadan dengelediğini gördüm. Tesadüf mü değil mi bilemem, ancak bana iyi geldi. Okurlarla paylaşmayı uygun buldum.

Aydın AYAYDIN

15 Şubat 2011 Tarihli Vatan Gazetesi’ndeki Köşe Yazısı

İmmunat Zeytin Yaprağı Ekstraktı detaylı bilgi için tıklayın.

İmmunat Zeytin Yaprağı Ekstraktı detaylı bilgi için tıklayın.

Call Now Button
Open chat
Whatsapptan Yazın