KİTLENİN DAHA DA KÜÇÜLDÜĞÜ VE AMELİYATA ALINABİLECEK BOYUTA GELDİĞİ FARKEDİLDİ

Merhabalar ben Saim Yeğen

Geçirdiğim hastalık süreci ve İMMUNAT ile tanışmamdan bahsedeceğim.

2019 yılı Mart ayında emekli oldum. Bir ay sonra ağrılarım başladı, farklı doktorlara gittim. Çekilen tomografiler sonucunda kitle olduğu tespit edildi. 3.evrede olduğu ve ameliyatla alınamayacak kadar büyük olduğu için kemoterapi almamı söylediler. 4 ay boyunca kemoterapi aldım. Kasım ayında çekilen tomografi sonucunda kitlenin biraz küçüldüğü fakat tamamen yok olmadığı görüldü. Bu sebeple kemoterapiye devam edileceği söylendi. Bu süre içinde ben her yönden çok yıprandım ve kemoterapiyi reddettim. Sonra İMMUNAT’I duydum, araştırdım ve irtibata geçtim. Benden tahlillerimi, tomografi ve biyopsi raporlarımı istediler. İncelenen raporlara göre bana uygun olan ürünleri gönderdiler ve Aralık 2019 da bu ürünleri kullanmaya başladım. Bu sürede kemoterapi almadan sadece İMMUNAT kullandım.

3 ay sonra çekilen tomografi sonucunda ise kitlenin şaşırtıcı derecede hem de kemoterapi almadan küçüldüğü görüldü.

1 ay sonra tekrar tomografi çekildi, kitlenin daha da küçüldüğü ve ameliyatla alınabilecek boyuta geldiği fark edildi. (Bu küçülmeler İMMUNAT ekstraktları sayesinde oldu)

Mart 2020 de ameliyat oldum, şimdi daha iyiyim. Fakat İMMUNAT ürünlerini Ünal Hocamın tavsiyesiyle kullanmaya devam ediyorum.

Güler yüzlü İMMUNAT personelinin gösterdiği ilgi alaka için hepsine teşekkürlerimi sunuyorum. Ne zaman arasam ulaşabiliyordum. Ünal Hocam rapor ve tahlil sonuçlarımı inceledikten sonra her defasında beni de bilgilendiriyordu.

Ünal Hocama ve Hatice Hanım’a da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Bu süreci atlatmama yardım ettiler, Allah Razı Olsun

İMMUNAT ürünlerini herkese tavsiye ediyorum. Tekrar Teşekkürler…

Uzmanlarımızla Görüşün
Open chat
Whatsapptan Yazın