Tiroid Kanseri

Tiroid kanseri, tiroid bezindeki hücrelerin kansere dönüşmesi ile oluşur. Bu kanserin, görülme oranı diğerlerine göre daha düşüktür. Toplumda görülme sıklığı yüzde 4.2 dolaylarında olan bu kanser türünde, kadınlar yüzde 0.7 oranında, erkekler ise yüzde 0,25 oranında yakalanma riski taşırlar. Amerika’da ise her yıl yaklaşık 12 bin kişi tiroid kanserine yakalanmaktadır.
Papiller Tiroid kanseri, Folliküler Tiroid kanseri, Medüller tiroid kanseri ve Anaplastik olmak üzere 4 farklı tipte tiroid kanseri vardır. Tedavi şekli de hastalığın tipine göre değişmektedir. Ancak hemen şunu belirtmek gerekir ki; tiroid kanseri, doğru tanı ve tedavi uygulandığında, tedavi başarısı yüksek bir hastalıktır.
 
Tedavisi nasıl gerçekleşiyor: Tüm tiroid kanserinde, tümörün büyüklüğü ya da çapı ne olursa olsun, uygulanması gereken 4 tedavi şekli vardır:
1. Cerrahi yöntem: Ameliyatla tiroid bezini atılır.
2. Radyoaktif iyot tedavisi: Cerrahi müdahalenin ardından 4 ile 6 hafta sonra radyoaktif iyot tedavisi uygulanır. 
3. Levotiroksin ilacı tedavisi uygulanır. 
4. Tiroglobulin, tiroglobulin antikoru ve vücut taraması ile hastanın durumu takip edilir. Tiroid kanseri sürecinde tedavi yöntemi, tümörün yerleşim yeri ve evresine göre farklılık gösterebilir. 
 
Tiroid kanseri tedavisi modern tıpta devam ederken sürerken, bitkisel tedaviyi de değerlendirmeniz mümkündür. Tedavide daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar alınmasına katkı sağlayabilmek ve destek verebilmemiz için, tiroid kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.  
 
Bize ulaşın
Tiroid kanseri hakkındaki sorularınız ve destek talepleriniz için; 
Hemen şimdi whatsapp danışma hattımızı kullanabilirsiniz. Whatsapp İletişim için tıklayınız...
Danışma Hattı : 0 252 385 24 04 
Sıkça Sorulan Sorular

- Doktor danışmanlığı ücretli midir?
Uzman hekimimiz ile yapacağınız görüşmeler ücretsizdir. Görüşme öncesinde tedavi başvuru formunu doldurmanız ve tarafınızdan istenen belgeleri iletmeniz gerekmektedir.

- Reçete gönderilerinde kargo ücreti kime ait?
Reçeteler firmamız tarafından ücretsiz kargo ile tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.

- Danışman Hekim ile belgelerim tamamlanmadan görüşebilir miyim?
Öncelikle hastalığınızın durumu hakkında Uzman hekimimiz bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bu nedenle sizden talep edilen evraklar incelendikten sonra görüşme yapabilirsiniz.

Tedavi Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.Sizden Gelenler

İyileşme Öyküleri

Destek Tedavi Danışma Hattı