Her 100 bin erkekten sadece 3’ünde testis kanseri görülür. Bu açıdan nadir görülen bir kanser türü diyebiliriz. Genellikle 20 ile 34 yaş erkeklerde daha sık görülen testis kanserinin oluşmasında en büyük neden genetik faktörlerdir. Ailenizde testis kanserine yakalanmış bir birey varsa sizde de görülme olasılığı vardır. 

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor: Testis kanseri erken teşhis edilirse, etkin tedavi yöntemi cerrahidir. Ayrıca hastalığın seviyesine ve hastanın raporlarına göre, kemoterapi ve / veya radyoterapi uygulanarak hastalıktan kurtulmak mümkündür. İleri evre hastalıklarında da tedavide başarı oranı yüzde 85’in üzerinde görülmektedir.

Modern tıpta testis kanseri tedavisi devam ederken, bitkisel tedaviyi de değerlendirmeniz mümkün. Tamamen bitkisel özlerle, devam eden tedavinizde daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar alınmasına katkı sağlayabilmek ve destek verebilmemiz için, testis kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.  

Bize ulaşın
Testis kanseri hakkındaki sorularınız ve destek talepleriniz için; info@immunat.com.tr adresine e-mail atabilir, 
0 252 385 24 04 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz

Sizden Gelenler

İyileşme ÖyküleriBaşvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı