Rahim Kanseri

Halk arasında rahim kanseri olarak bilinen Serviks kanseri, smear/Pap-smear testiyle ve tarama sayesinde erken teşhis edilebilir. Erken teşhiste ise etkin bir tedavi gerçekleştirilebilir. Dünyada 45 yaş altı kadınlarda en sık görülen 2. kanser türü olan rahim kanseri, Türkiye’de ise en sık görülen 8. kanser türüdür. Meme ve akciğer kanserinden sonra kadınlarda ölüm riski bulunan 3. kanser türü bilenen rahim kanseri nedeniyle dünyada her 2 dakikada bir, bir kadın ölüyor.

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor: Tedavi süreci ve yöntemleri, tümörün yerleşim yeri ve evresine göre farklılık gösterebilir. Ancak öncelikli tedavi cerrahi yöntemdir. Ameliyat sonrası radyoterapi, pelvik radyoterapi uygulanabilir. Cerrahi yöntemin uygulanmasından sonra hastalığın tekrarlama olasılığı yüzde 5 ile 8 arasındadır. Hastalığın tekrarlaması durumunda; daha önce radyoterapi uygulanmamış ise uygulanacak olan radyoterapi ile başarı oranı yükselir.

Modern tıpta rahim kanseri tedavisi sürerken, bitkisel tedaviyi de değerlendirmeniz mümkün.Tamamen bitkisel özlerle, devam eden tedavide daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar alınmasına katkı sağlayabilmek ve destek verebilmemiz için, rahim kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.  

Bize ulaşın
Rahim kanseri hakkındaki sorularınız ve destek için; 
Hemen şimdi whatsapp danışma hattımızı kullanabilirsiniz. Whatsapp İletişim için tıklayınız...
Danışma Hattı : 0 252 385 24 04 

Sıkça Sorulan Sorular

- Doktor danışmanlığı ücretli midir?
Uzman hekimimiz ile yapacağınız görüşmeler ücretsizdir. Görüşme öncesinde tedavi başvuru formunu doldurmanız ve tarafınızdan istenen belgeleri iletmeniz gerekmektedir.

- Reçete gönderilerinde kargo ücreti kime ait?
Reçeteler firmamız tarafından ücretsiz kargo ile tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.

- Danışman Hekim ile belgelerim tamamlanmadan görüşebilir miyim?
Öncelikle hastalığınızın durumu hakkında Uzman hekimimiz bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bu nedenle sizden talep edilen evraklar incelendikten sonra görüşme yapabilirsiniz.

Tedavi Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.Sizden Gelenler

İyileşme Öyküleri

Destek Tedavi Danışma Hattı