Prostat Kanseri

Kanser, bir organ veya dokudaki hücrelerin düzensiz ve kontrolsüz olarak bölünüp çoğalmasıyla beliren hastalıktır. Hücreler olması gerekenden daha çok bölündüğünde veya gerektiği halde ölmediğinde ortaya çıkar. Tümör adı verilen bu yumrular, iyi huylu (benign) kanser olmayan veya kötü huylu (malign) kanser olarak belirtilirler. Tümör hücresi yapısal olarak çeşitlilik arzeder. Tümöral değişim hemen her organ da bağ ve kemik dokuda ortaya çıkabilir.
Kansere; çevresel faktörler, karsinojenik maddeler, radyasyon ve tümör virüsleri neden olabilir. Birçok kanser türü, başka organ ve dokulara metastaz yapar. Kanser nedeniyle meydana gelen ölümlerin büyük çoğunluğu, metabolik değişimlerin eşlik ettiği metastatik yayılma ile olmaktadır. Kanser hücreleri, cerrahi müdahale ile veya radyasyon tedavisi ile azaltılır veya ilerlemesi yavaşlatılır. Bunları kemoterapi radyoterapi veya immunoterapi takip eder.  

Bize ulaşın
Prostat kanseri hakkındaki sorularınız ve destek için;
Hemen şimdi whatsapp danışma hattımızı kullanabilirsiniz. Whatsapp İletişim için tıklayınız...
Danışma Hattı : 0 252 385 24 04 

Sıkça Sorulan Sorular

- Doktor desteği ücretli midir?
Uzman hekimimiz ile yapacağınız görüşmeler ücretsizdir. Görüşme öncesinde danışma başvuru formunu doldurmanız ve tarafınızdan istenen belgeleri iletmeniz gerekmektedir.

- Reçete gönderilerinde kargo ücreti kime ait?
Reçeteler firmamız tarafından ücretsiz kargo ile tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.

- Danışman Hekim ile belgelerim tamamlanmadan görüşebilir miyim?
Öncelikle hastalığınızın durumu hakkında Uzman hekimimizin bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bu nedenle sizden talep edilen evraklar incelendikten sonra görüşme yapabilirsiniz.

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.Sizden Gelenler

İyileşme Öyküleri

Destek Tedavi Danışma Hattı