Erkekler arasında deri kanserinden sonra en sık görülen kanser türü prostat kanserdir. Bu kanser türünde de erken teşhis önemlidir; erken dönemde tanı konamadığı zaman, lenf ve kan damarları yoluyla çevre dokulara yayılabilme riski büyüktür. Özellikle de çevresindeki lenf düğümleri ve kemiklere hatta akciğer, karaciğer ve diğer organlara da yayılabilme potansiyeli taşır.

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor: 
Tanısı oldukça zor olduğu için pek çok hastada ileri evrelerde belirtiler ortaya çıkar. Bu da hastalıya cerrahi müdahaleyi engeller. Verilen ağrı kesiciler ile hastanın, ağrısız bir dönem geçirmesi sağlanır. Pankreas kanserinde doktorun cerrahi müdahaleye karar verdiği durumlarda ameliyatın ardından belirli komplikasyonlar meydana gelebileceği unutulmamalıdır. 

Prostat zor ve oldukça sancılı bir kanser türü olsa da modern tıpta tedavisi sürerken, bitkisel tedaviyi de değerlendirmeniz mümkün. Tamamen bitkisel özlerle, devam eden tedavinizde umut verici sonuçlarla karşılaşmanız olası. Size bu konuda destek verebilmemiz için, prostat kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.  

Bize ulaşın
Prostat kanseri hakkındaki sorularınız ve destek talepleriniz için; info@immunat.com.tr adresine e-mail atabilir, 
0 252 385 24 04 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz

Sizden Gelenler

İyileşme ÖyküleriBaşvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı