En tehlikeli kanser türleri arasında yerini alan pankreas kanseri, sinsi bir hastalıktır. Belirtileri çok net gelişmediği için, tanısı da zor olabilir. Pankreas kanseri tedavisinde, modern tıp yöntemlerine bitkisel tedavi yöntemlerinin de eklemlenmesiyle büyük ilerleme kaydedilebiliyor.

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor:
Tedavide en çok cerrahi yöntemin tercih edildiği pankreas kanserinde, öncelikle kanserli bölge temizlenir. Metastaz durumunun gelişmesine bağlı olarak da hastaya kemoterapi ve / veya radyoterapi uygulanabilir. Hastalığın evresi ne olursa olsun; mutlaka modern tıp yöntemleriyle birlikte bitkisel tedavi yöntemleri denenmelidir.

Pankreas kanseri hastalarının denediği bitkisel tedavi yöntemlerinde; uzman kişilerce belirlenen kürler ile uygulandığında oldukça başarılı sonuçlar elde edilmiştir. Tamamen bitkisel özlerle, devam eden tedavide daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar alınmasına katkı sağlayabilmek ve destek verebilmemiz için, pankreas kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır. 

Bize ulaşın
Pankreas kanseri hakkındaki sorularınız ve destek talepleriniz için; info@immunat.com.tr adresine e-mail atabilir,
0 252 385 24 04 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz

Sizden Gelenler

İyileşme ÖyküleriBaşvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı