Daha çok az gelişmiş ülkelerde görülen mide kanserinin erkeklerde görülme oranı kadınlardan yüzde 50 oranında fazla. Fitoterapi tedavi takviyesiyle büyük ölçüde iyileşme kaydedilen bu kanser türünde, özellikle zerdeçal ekstraktından faydalanılıyor.  

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor: 

Bugün mide kanserinin radikal tedavisi cerrahi müdahaledir. Erken dönemde tanı konulup bir an önce cerrahi müdahale yapılmalıdır. Kemoterapi ve radyoterapi yapılabilir ancak sonuçları çok etkili değildir. Bitkisel destek yönteminin de erken süreçte başlamasıyla daha olumlu sonuçlara alınabilir.

Immunat olarak, mide kanseri tedavisinin destek tedavi dahilinde tamamen bitkisel özlerle tamamlanmasına yardımcı olabiliyoruz. Bu konuda destek verebilmemiz için, mide kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır. 

Bize ulaşın

Mide kanseri hakkındaki sorularınız ve destek talepleriniz için;
info@immunat.com.tr adresine e-mail atabilir,
0 252 385 24 04 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz

Sizden Gelenler

İyileşme ÖyküleriBaşvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı