Türkiye’de erkeklerde en çok görülen ilk üç kanser arasında yer alan mesane kanseri, Amerika’da da en çok görülen 6 kanser arasındadır. 

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor: Optik bir cihaz olan sistoskopi ile mesane içerisi incelenerek, mesanede tümör oluşumu araştırılır. Tümörün varlığına rastlandığında, görünümü, yeri, sayısı ve boyutları gibi özellikler saptanır. Endoskopik kamera ile tümöre cerrahi yoldan müdahale edilir. Çıkarılan tümörün incelenmesinin ardından hastanın genel durumu gözlenir. PSA’nın yüksekliği, biopsideki hücre özelliği (gleason skoru) ve kanserin evresine göre, radyoterapi, hormonal tedavi ya da kemoterapi gibi tedavilere başlanabilir. 

Modern tıpta mesane tedavisi sürerken, bitkisel tedaviyi  de değerlendirmeniz mümkün. Tamamen bitkisel özlerle, devam eden tedavide daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar alınmasına katkı sağlayabilmek ve destek verebilmemiz için, mesane kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.  

Bize ulaşın
Mesane kanseri hakkındaki sorularınız ve destek talepleriniz için; info@immunat.com.tr adresine e-mail atabilir, 
0 252 385 24 04 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz

Sizden Gelenler

İyileşme ÖyküleriBaşvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı