Meme Kanseri

Meme kanseri ne yazık ki ülkemizde ve dünyada kadınlarda en sık görülen kanser türü. Ancak fitoterapi tedavi yöntemi olan doğal bitki suyu özlerinin kullanımıyla başarılı sonuçlar elde edilebiliyor.

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor:

Tüm kanser hastalıklarında olduğu gibi meme kanserinde de erken teşhis çok önemli. O nedenle ailesinde meme kanseri olan ve risk taşıyan kadınlar erken yaşta, diğer tüm kadınlar ise 50 yaşından sonra her yıl mamografi çektirmeli. Erken teşhiste tümörün çıkarılması ameliyatla mümkün. Tümörün yayılma durumuna ve hastanın fiziki özelliklerine göre adjuvant kemoterapi, radyoterapi, ya da hormon tedavisi gerçekleştirilebilir. Meme kanseri, tedavisi tamamlandıktan sonra dahi nüksedebilir. Bu nedenle tedavilerini tamamlayan hastalar periyodik kontrollerini yaptırmalıdır. 

Modern tıpta meme kanseri tedavisi sürerken, bitkisel tedaviyi değerlendirebilirsiniz. Immunat olarak biz, tamamen bitkisel özlerle, devam eden tedavinizde daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar almanıza katkı sağlıyoruz. Bu konuda destek verebilmemiz için, meme kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.  

Bize ulaşın

Meme kanseri hakkındaki sorularınız ve destek talepleriniz için;
Hemen şimdi whatsapp danışma hattımızı kullanabilirsiniz. Whatsapp İletişim için tıklayınız...
Danışma Hattı : 0 252 385 24 04 

Sıkça Sorulan Sorular

- Doktor danışmanlığı ücretli midir?
Uzman hekimimiz ile yapacağınız görüşmeler ücretsizdir. Görüşme öncesinde tedavi başvuru formunu doldurmanız ve tarafınızdan istenen belgeleri iletmeniz gerekmektedir.

- Reçete gönderilerinde kargo ücreti kime ait?
Reçeteler firmamız tarafından ücretsiz kargo ile tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.

- Danışman Hekim ile belgelerim tamamlanmadan görüşebilir miyim?
Öncelikle hastalığınızın durumu hakkında Uzman hekimimiz bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bu nedenle sizden talep edilen evraklar incelendikten sonra görüşme yapabilirsiniz.

Tedavi Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.Sizden Gelenler

İyileşme Öyküleri

Destek Tedavi Danışma Hattı