Dünyada en sık görülen kanser türleri arasında olan lenf kanseri (lenfoma), çok hızlı ilerleyen kanser türlerinden biri olmasına rağmen, tedavide başarı oranı oldukça yüksektir. Genellikle 15 ile 34 yaş arası yetişkinlerde ve 55 yaş üstü erişkinlerde görülen lenf kanseri, her 100 bin kişiden 3- 4 kişide görülür. Lenfomanın en bilinen belirtileri, boyunda, koltuk altında ya da kasıklarda bezelerin oluşması, gece terlemesi, düşmeyen ateştir. Ayrıca sürekli yorgunluk ve kilo kaybı da lenf kanserinin habercisi olabilir.
 
Tedavisi nasıl gerçekleşiyor:
Hastalık türüne ve evresine bağlı olarak aşağıdaki tedaviler uygulanır: 
1) Radyasyon Tedavisi
2) Kemoterapi
3) Biyolojik Tedavi (bağışıklık sistemi tedavisi)
4) Monoklonal antikor ilaç tedavisi 
5) Stokin ilaçlar  tedavisi (bağışıklık sistemini güclendirmek amaçlı).
6) Kanser aşıları
7) Kök Hücre Nakli
 
Genel olarak kanser tedavilerinde, özellikle de lenf kanseri hastalarında bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi amaçlanır. Modern tıpta lenf kanseri tedavisi sürerken, bitkisel tedavi de yine bağışıklık sistemini güçlendirmek için değerlendirmeniz mümkün. Tamamen bitkisel özlerle, devam eden tedavinizde daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar alınmasına katkı sağlayabilmek ve destek verebilmemiz için, lenf kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.  
 
Bize ulaşın
Lenf kanseri hakkındaki sorularınız ve destek talepleriniz için; info@immunat.com.tr adresine e-mail atabilir, 
0 252 385 24 04 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz
Sizden Gelenler

İyileşme ÖyküleriBaşvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı