Halk arasında kalın bağırsak kanseri olarak da bilinen kolorektal (kolon) kanser, özellikle ülkemizde son derece sık görülüyor. Bu kanser türünde bitkisel ilaç tedavisine başlayan hastaların iyileşme raporları ise oldukça sevindirici. 

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor:


Erken teşhiste kolonoskopi ile kanserli bölgenin bağırsaktan alındığı taktirde kolaylıkla bu kanser türü vücuttan atılabiliyor. Kolon kanseri tedavisinde ayrıca cerrahi yöntem dışında, radyasyon ve kemoterapi kullanılan diğer tedavi yöntemleridir. Tedavi süreci ve yöntemleri, tümörün yerleşim yeri ve evresine göre farklılık gösterebiliyor.

Modern tıpta kolon kanseri tedavisi sürerken, bitkisel tedaviyi de değerlendirmeniz mümkün. İmmunat olarak, tamamen bitkisel özlerle, devam eden tedavinizde daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar alınmasına katkı sağlayabilmek ve destek verebilmemiz için, kolon kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.  

Bize ulaşın

Kolon kanseri hakkındaki sorularınız ve destek talepleriniz için;
info@immunat.com.tr adresine e-mail atabilir, 
0 252 385 24 04 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz

Sizden Gelenler

İyileşme ÖyküleriBaşvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı