Karaciğer kanserinin görülme oranı her yıl kadınlarda yılda yüzde 3, erkeklerde ise yılda yüzde 4 oranında artıyor. Modern tıp ile birlikte devam eden destek tedavi uygulamalarında karaciğer kanserinde büyük ölçüde iyileşme kaydediliyor.

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor:

Karaciğer kanserinin erken teşhisi ne yazık ki pek mümkün değildir. Bu nedenle bu kanser türü ile mücadelenin en etkili yöntemi cerrahi müdahaledir. Ancak cerrahi müdahale ise, tümörün evresine ve etrafa yayılıp yayılmamasına bağlı. Karaciğer dışına atlamış bir karaciğer kanserinde cerrahi müdahale mümkün olmaz. Cerrahinin başarısı tümörün çapı ile de alakalı. Cerrahi uygulanamayan ya da nükseden vakalarda kemoembolizasyon, kemoterapi, alkolenjeksiyonu, radyofrekans ablasyonu gibi yöntemler kullanılabilir. 

Modern tıpta karaciğer kanseri tedavisi sürerken, bitkisel tedaviyi de değerlendirmeniz mümkün. İmmunat olarak, tamamen bitkisel özlerle, devam eden tedavinizde daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar alınmasına katkı sağlayabilmek ve destek verebilmemiz için, karaciğer kanser tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.  

Bize ulaşın


Karaciğer kanseri hakkındaki sorularınız ve destek talepleriniz için;
info@immunat.com.tr adresine e-mail atabilir, 
0 252 385 24 04 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz

Sizden Gelenler

İyileşme ÖyküleriBaşvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı