Lösemi, çocukluk çağı kanserlerinde en sık görülen kanser türüdür. Kan kanseri olarak da bilinen lösemi, 4 farklı tiptedir. Bu 4 farklı lösemi tipinde ortak olan şey, kanserin kemik iliğindeki bir hücreden başlamasıdır. Değişime uğrayan hücre lösemi hücresi haline gelir. Tanı koyabilmek için özel kan testleri ve kemik iliği testleri uygulanır.

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor: Lösemi sanıldığının aksine tedavi edilebilen bir hastalık. Genellike 3 ile 5 yıl devam eden tedavi süresinden sonra yüzde 70 ile 85 oranında başarıya ulaşılabilir. Bu kanser tedavisinde hedef, tümörlü hücreleri ortadan kaldırmaktır. Tedavi şekli hastalığın tiplerine ve safhasına göre farklılık gösterir. Radyasyon tedavisi; bağışıklama (immünoterapi), kemik iliği nakli başlıca tedavi şekilleri arasındadır.

Modern tıpta kan kanseri tedavisi sürerken, bitkisel tedaviyi de değerlendirmeniz mümkün. Tamamen bitkisel özlerle, devam eden tedavi sürecinde daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar alınmasına katkı sağlayabilmek ve destek verebilmemiz için, kan kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.  

Bize ulaşın
Kan kanseri hakkındaki sorularınız ve destek talepleriniz için; info@immunat.com.tr adresine e-mail atabilir, 
0 252 385 24 04 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz

Sizden Gelenler

İyileşme ÖyküleriBaşvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı