Gırtlak Kanseri

Gırtlak kanseri, tüm kanser türleri arasında en çok görülen ilk 10 kanser arasında yer alır. Özellikle sigara içenlerde yaygın olarak görülen bu kanser türü, en çok erişkin yaşlarda (55 ile 64 yaşları arasında) ortaya çıkar.

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor: Gırtlak kanseri, erken teşhis edildiğinde radyasyon tedavisi uygulanabilir. Hastalığın durumuna göre cerrahi müdahalenin de yapılabileceği gırtlak kanseri ameliyatları, kanserin evresi ve yerine göre çok çeşitlilik gösterir. Bunlar parsiyel (sınırlı), subtotal (tüm gırtlağın alınmasına yakın) ve total larenjektomiler (gırtlağın tümünün alınması) olarak üç ana başlık altında toplanabilir.

Bu kanser türünde tıbbi tedavilerin yanında, bitkisel sıvı ekstraktlar ve bağışıklık sistemini güçlendirici bitkisel destek kullanılabilir. Bitkisel tedavi yöntemi onkolojik tedaviler ile birlikte ve onlar dikkate alınarak uygulanırsa, daha hızlı bir sonuç alınır. Sırası ile ameliyat, kemoterapi ve bitkisel destek tedavileri bir disiplin içinde uygulanır ise ve ilgili doğal koşullar uygun ise hastalıktan kurtulmak mümkün olabilir. Bitkisel özlerle, devam eden tedavinizde daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar alınmasına katkı sağlayabilmek ve destek verebilmemiz için, gırtlak kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.  

Bize ulaşın
Gırtlak kanseri hakkındaki sorularınız ve destek için;
Hemen şimdi whatsapp danışma hattımızı kullanabilirsiniz. Whatsapp İletişim için tıklayınız...
Danışma Hattı : 0 252 385 24 04 

Sıkça Sorulan Sorular

- Doktor danışmanlığı ücretli midir?
Uzman hekimimiz ile yapacağınız görüşmeler ücretsizdir. Görüşme öncesinde tedavi başvuru formunu doldurmanız ve tarafınızdan istenen belgeleri iletmeniz gerekmektedir.

- Reçete gönderilerinde kargo ücreti kime ait?
Reçeteler firmamız tarafından ücretsiz kargo ile tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.

- Danışman Hekim ile belgelerim tamamlanmadan görüşebilir miyim?
Öncelikle hastalığınızın durumu hakkında Uzman hekimimiz bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bu nedenle sizden talep edilen evraklar incelendikten sonra görüşme yapabilirsiniz.

Tedavi Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.Sizden Gelenler

İyileşme Öyküleri

Destek Tedavi Danışma Hattı