Cilt üzerinde görülen ve iyileşmeyen yaralardır. Herkesin rahatlıkla görebileceği yerlerde olduğu için tanısı da oldukça kolaydır. Üstelik tedavi edildiği durumlarda ölüm riski düşük tümörlerdendir. Genellikle sebep güneş ışınlarıdır. Dolayısıyla vücutta, güneşe en çok maruz kalan bölgelerde (yüz, kulaklar, eller, kollar ve ensede) görülür. 

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor: Deri kanserlerinde en öncelikli tedavi yöntemi, cerrahi müdahaledir. Kanserli kısım ameliyat ile temizlenir ve bölgede var olan doku eksikliği hastanın başka bölgesinden aktarılan kendi dokuları ile onarılır. Cerrahi müdahalenin yapılamadığı, kontrol edilemeyecek şekilde diğer bölgelere ve organlara yayıldığı durumda radyoterapi ve kemoterapi gibi yöntemlere başvurulur.

Modern tıpta deri kanseri tedavisi devam ederken, bitkisel tedaviyi  de değerlendirebilirsiniz. Tedavide daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar alınmasına katkı sağlayabilmek ve destek verebilmemiz için, deri kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.  

Bize ulaşın
Deri kanseri hakkındaki sorularınız ve destek talepleriniz için; info@immunat.com.tr adresine e-mail atabilir, 
0 252 385 24 04 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz

Sizden Gelenler

İyileşme ÖyküleriBaşvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı