Böbrek Kanseri

Böbrek kanseri, genellikle erişkin yaşlarda (60 yaş ve üzeri) ortaya çıkmaktadır. Genetik yatkınlık olduğu durumlarda erken yaşlarda da görülebilmesi olası. Erkeklerde kadınlardan daha fazla görülen bu kanser türünde erken teşhis önemlidir.

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor: Tedavi hastanın yaşı, genel sağlık durumu ve kanserin yayıldığı alana göre düzenlenir. Erken teşhiste kanserli bölgenin cerrahi yöntemlerle temizlenmesi halinde kolaylıkla bu kanser türü vücuttan atılabilir. Diğer tedavi yöntemleri ise radyoterapi, kemoterapi ve yine bağışıklık sistemini güçlendirmek adına biyolojik tedavi olan immünoterapi’dir. Ayrıca ilerlemiş böbrek kanseri tedavilerinde özellikle hormon tedavisi ile desteklenir.

Genel olarak kanser tedavilerinde bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi amaçlanır. Modern tıpta böbrek kanseri tedavisi sürerken, bitkisel tedaviyi de yine bağışıklık sistemini güçlendirmek için değerlendirmeniz mümkün. Tamamen bitkisel özlerle, devam eden tedavinizde daha çabuk ve daha olumlu sonuçlar alınmasına katkı sağlayabilmek ve destek verebilmemiz için, böbrek kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda ve hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.

Bize ulaşın
Böbrek kanseri hakkındaki sorularınız ve destek talepleriniz için;
Hemen şimdi whatsapp danışma hattımızı kullanabilirsiniz. Whatsapp İletişim için tıklayınız...
Danışma Hattı : 0 252 385 24 04 

Sıkça Sorulan Sorular

- Doktor danışmanlığı ücretli midir?
Uzman hekimimiz ile yapacağınız görüşmeler ücretsizdir. Görüşme öncesinde tedavi başvuru formunu doldurmanız ve tarafınızdan istenen belgeleri iletmeniz gerekmektedir.

- Reçete gönderilerinde kargo ücreti kime ait?
Reçeteler firmamız tarafından ücretsiz kargo ile tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.

- Danışman Hekim ile belgelerim tamamlanmadan görüşebilir miyim?
Öncelikle hastalığınızın durumu hakkında Uzman hekimimiz bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bu nedenle sizden talep edilen evraklar incelendikten sonra görüşme yapabilirsiniz.

Tedavi Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.Sizden Gelenler

İyileşme Öyküleri

Destek Tedavi Danışma Hattı