Beyin Tümörü

Her yaştan bireyi etkisi altına alan beyin tümöründe, destek tedavisine başlanılan süreç oldukça önemli! Grade 4 dahi olsa iyileşme olasılığı yüzde 30 ile 70 aralığında. Üstelik çocukların ve gençlerin yetişkinlere göre yüzde 20; yetişkinlerinse yaşlılara göre yüzde 20 daha hızlı cevap verdiği gözlemleniyor.

Tedavisi nasıl gerçekleşiyor :

Beyin tümörleri iyi ve kötü huylu olarak ikiye ayrılıyor. Her iki grupta da bu tümörlere cerrahi müdahale mümkün. Ancak tümör hassas bir noktada (hayati diyebileceğimiz bölgelerde) ise cerrahi müdahalede mümkün olmayabilir. Bu durumda ve metastaz ile beyine yerleşmiş yeniden yayılma durumu gösteren tümörlerde radyoterapi ve kemoterapi uygulaması devreye girer.

Modern tıp ile birlikte devam eden bitkisel tedavi uygulamalarında, beyin tümörlerinde oldukça büyük bir mesafe kaydediliyor. Antioksidan özellikleri ile destek tedavilerin gözdesi olan bitki ekstraktları, bitkinin etken maddesinin kullanımı ile oluşturuyor. Tamamen doğal olan bu ekstraktlar tedavi süresince gıda takviyesi olarak kullanılıyor.

Immunat olarak beyin tümörü tedavisinin bitkisel özlerle tamamlanmasına yardımcı oluyoruz. Bu konuda destek verebilmemiz için, beyin tümörü tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve bitkisel tedavi süreci başlamaktadır.  

Bize ulaşın

Beyin tümörü çaresiz değildir. Beyin tümörü ile ilgili tüm sorularınız ve destek için;
Hemen şimdi whatsapp danışma hattımızı kullanabilirsiniz. Whatsapp İletişim için tıklayınız...
Danışma Hattı : 0 252 385 24 04 

Sıkça Sorulan Sorular

- Doktor danışmanlığı ücretli midir?
Uzman hekimimiz ile yapacağınız görüşmeler ücretsizdir. Görüşme öncesinde tedavi başvuru formunu doldurmanız ve tarafınızdan istenen belgeleri iletmeniz gerekmektedir.

- Reçete gönderilerinde kargo ücreti kime ait?
Reçeteler firmamız tarafından ücretsiz kargo ile tüm Türkiye'ye gönderilmektedir.

- Danışman Hekim ile belgelerim tamamlanmadan görüşebilir miyim?
Öncelikle hastalığınızın durumu hakkında Uzman hekimimiz bilgi sahibi olması gerekmektedir. Bu nedenle sizden talep edilen evraklar incelendikten sonra görüşme yapabilirsiniz.

Tedavi Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.Sizden Gelenler

İyileşme Öyküleri

Destek Tedavi Danışma Hattı