Dünyada her yıl yaklaşık 1 milyon kişinin yakalandığı akciğer kanseriyle modern tıp tedavisinin tamamlanmasında etkili olan fitoterapi ile savaşmak mümkün. 

Tedavi nasıl gerçekleşiyor:

Dünyada en sık görünen kanser türü olan akciğer kanseri, erken evrede teşhis edilirse (I -II ve kimi zaman III. evre) cerrahi müdahale ile tümörlü doku ve etrafından da bir miktar sağlam doku çıkarılıyor. Kimi zaman tüm bir akciğer lobu alınarak temizleniyor. Genel olarak ameliyatla tamamen çıkarıldığı ve çevresinde hiç bir kanserli dokunun kalmadığı durumlarda  ise başka tedaviye gerek kalmıyor. Düzenli olarak kontrollere gitmeniz yeterli. Ancak yine de bazı hastalar, ameliyat sonrasında radyoterapi görebilir.

Cerrahi müdahale ile çıkarılamayan tümörlü dokular için (III. evre  akciğer kanseri) radyoterapi ve kemoterapi uygulanır. Kemoterapinin yan etkilerinin olması nedeniyle, hastanın hayat kalitesini bozma durumu varsa hekim IV. evrede bu tedaviden yana olmayabilir. 

Akciğer kanseri tedavisinin bitkisel tedavi dahilinde tamamen bitkisel özlerle tamamlanmasına yardımcı olabiliyoruz. Bu konuda destek verebilmemiz için, akciğer kanseri tedavisi süren hastanın son durumunu belirten raporların tarafımıza ulaştırılması gerekiyor. Uzman doktorlarımızın raporları incelemesi sonucunda hastanın bitkisel tedaviye uygun görülmesi halinde tarafınıza bilgi verilmekte ve tedavi süreci başlamaktadır.  

Bize ulaşın

Akciğer kanseri ile ilgili tüm sorularınız ve destek talepleriniz için;
info@immunat.com.tr adresine e-mail atabilir, 
0 252 385 24 04 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz

Sizden Gelenler

İyileşme ÖyküleriBaşvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı