Yapılan Testler Sonucunda Babam Artık Küçük Hücreli Akciğer Kanseriydi

14 mayıs 2014 üniversite mezuniyet törenimde babam rahatsızlanmıştı ve acilen doktora götürmek zorunda kalmıştım.yapılan testler sonunca babamın akciğerinde 100x80x70mm boyutlarında bir kitle tespit ettiler ve akciğer kanseri olabileceğini bunun için  derhal biyopsi yapılması gerektiğini söylediler..

Alanya’dan hemen İstanbul’a geçtik yapılan testler sonunca babam artık küçük hücreli akciğer kanseriydi ve 2 ay ömür vermişlerdi..Bütün umutlarım,başarılarımın yaşamamın bir nedeni kalmamıştı çünkü babam ölecekti… 20 mayıs 2014 babam kemoterapi almaya başlamıştı.kemoterapiye inanmayan biri olarak araştırmalara başlamıştım.çok şükür ki İMMU- NAT ekibiyle karşılaştık.iyileşme öykülerindeki herkesi aradım.

Sonunda İMMU-NAT aramaya karar verdim..hayatımın en doğru kararlarından biriydi İMMU-NAT  aramak..onlara ne kadar teşekkür etsem azdır ..ilk günden itibaren ilgileri ve destekleriyle bizlerin nasıl davranılması gerektiğini anlattılar..bizden babamın raporlarını isteyerek bir bitkisel tedavi hazırladılar.

İMMU-NAT  kullanmaya başladığımızda babamın direnci yaşama sevinci geri gelmişti ve 2 ay içerisinde kitle 50x50mm ve 28 ekim 2014 gününde yapılan sonuçlarda da artık kitleden eser yoktu..doktorumuz gözlerine inanamamıştı..’’ne yediniz ne içtiniz bilmiyorum ama hayatınızda en iyi şeyi yapmışsınız.yaptıklarınızı yapmaya devam edin doğum gününüz kutlu olsun’’demişti..babam çok şükür ki şimdi çok sağlıklı ve çok iyi…

İMMUNAT EKİBİNE SONSUZ TEŞŞEKÜR EDERİM.. İYİ Kİ VARSINIZ….

İLKER BAYRAKTAR

0545 603 34 88

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı