Tomografi Sonuçlarına Göre Karaciğerde Hiçbir Kanserli Hücre Kalmadı

Almanya da yaşayan yengemin tam 1 buçuk yıl önce mide kanseri olduğunu öğrendik ve hemen arkasından midesi alınan yengem için alman doktorların dediği kadarı ile her şey yolunda mide alındı kanserli hücre kalmadı. Çok kilo vermesine rağmen yengemin sağlık durumu 1 yıl boyunca fena değildi. Ameliyattan tam 1 yıl sonra karın duvarında bir kanserli hücreye daha rastlandığı ve çapının baya bir büyük olduğu söylendi. Aradan geçen 1-2 haftalık süreçten sonra karaciğere de sıçradığını ve agresif kanser olarak adlandırdıkları hastalığın çok hızlı yayıldığını ve maalesef kısa bir süre içinde vücudun tamamını ele geçireceğini söylediler.

İşte tam da bu anda dünya başımıza yıkıldı. Hiç durmadan internette araştırma yapmaya başladım. Bilgisayarın başından 3 gün hiç kalkmadan sürekli araştırdım. Araştırmalarım sonunda çok fazla ürüne denk geldim. Büyük Allahıma hep dua ettim beni doğru ürüne ulaştır diye. Allahım da yardımını eksik etmedi ve doğru ürünü buldum.

Hemen yengemin raporlarını İMMUNAT  ekibine gönderdim hiç vakit kaybetmeden sağ olsun Ünal Bey beni aradı bir kez de telefonda durumu dinledi. Ve hemen arkasından reçetelerimizi yazdı. Hiç vakit kaybetmeden yurt dışına gönderilecek şekilde ürünler paketlenip bana gönderildi , bende buradan Almanya ya gönderdim.

Ünal beyin yazdığı şekilde hiçbir gün aksatmadan o gün bugündür yengem İMMUNAT  ürünlerini kullandı ve işte bugün geldiğimiz son nokta . Cuma günü almış olduğumuz tomografi sonuçlarına göre karaciğerde hiçbir kanserli hücrenin kalmadığını, karın duvarındaki büyük çapta olan kanserli hücrenin iyice küçüldüğünü ve şu anda hiçbir önem arz etmediğini ve en önemlisi onların beklediklerinin aksine hiçbir yerde dağılma olmadığı, yayılmanın olmadığını söylediler. Tabiî ki ürünleri kullanmaya devam ediyor ve Ünal Bey söylediği gibi biliyorum 1-2 aylık kullanımdan sonra onda tamamen yok olacak

Benim bu yazıyı yazma sebebim bizim gibi çaresiz kalan insanlara bir derman olmak bir umut olmak. Zamansız sevdiklerini kaybetmesinler çocuklar , anneler, babalar, lütfen bu ürünleri bilin ve inanın. İMMUNAT  ekibine güvenin ürünlerine güvenin.

Ben buradan şunu da yazmak istiyorum çünkü benim de aklıma geldi aynı konu. Ürünleri bulduğum inceledim ve fiyatları gördüm. Bu kadar para vereceğim ya iyileşmez ise diye aklıma çok defa geldi fakat inandım ve kendime şunu söyledim. Ufacıkta olsa bir umut varsa ben yengemin iyileşmesi için bunu yapacağım. İş, işten geçtikten sonra neden yapmadım. belki bir umut …. Keşke …… dememek için. Umarım çaresiz tüm insanlara yazım yardımcı olur.

Mail Adresim [email protected]

Selda Acar

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı