Taşlı Yüzük Mide Kanseri İyileşme

Öncelikle Sayın Dr. Ünal Vural’a teşekkür ederim.

Benim annem mide kanseriydi, midesi alındı.Taşlı yüzük hücresi hastalık yayılmamıştı, şansımız vardı ki kemoterapi ve radyoterapi gördü.Ben internetten bitkisel ilaç araştırması yaptım.Birçok hastaya ulaştım hepsi çok fayda görmüş ve memnunlardı.Bizde kemoterapi sürecinde yaklaşık 3 ay kullandık.Kemoterapinin yan etkilerini azalttı. Doktorumuz bize hastalığın tekrarlayacağını söyledi ve bitkisel ilaç kullanmaya karşılardı.

Ben doktoru dinlemedim ve gizli kullandırdık, ciddi anlamda faydasını gördük.Ameliyat 6 ay sonra tahliller yapıldı ve çok temiz çıktı.Doktorumuz hastalığı tamamen yendiğini söylediğinde ben o an bitkisel ilaç kullandığımızı söyledim.”Siz karşı çıkıp kullanmayın dediniz” dediğim de cevap olarak doktorumuz bana “Her ne kullandıysanız çok işe yaramış” dedi ve bana hangi firmanın ürünleri olduğunu sordu ; “İMMU-NAT bitkisel ilaç “ dedi. Araştırmadıkları için bilmediklerini, ön yargılı davrandıklarını söyledi.

Ben bütün kanser hastalarının bu ürünleri kullanmalarını istiyorum, kaybedilecek bir şey yok ben inanıyorum ki fayda görecekler.Biz fayda gördük çünkü. Doktorumuz bağışıklık sistemini güçlendirmek adına 2ay daha kullanmamızı önerdi.Allah bütün hastalara acil şifa versin.

Allah dermansız dert vermesin. Dr. Ünal Bey ve ekibine tekrar çok teşekkür ediyorum…

çiçek kaya rapor

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı