Prostat Kanserinde İyileşme

Ben söze öncelikle Adnan AKAR ve tüm ekibe şükranlarımı sunarak başlamak istiyorum. Babam adına yapılan tedavi neticesinde geldiğimiz nokta beni ve kardeşimi hayretler içerisinde bıraktı.

Babam Rasim TAŞ, prostat kanseriydi ve durum o kadar ciddiydi ki kemiklere kadar yayıldığını öğrendik. Kardeşim tıpçı olduğu için kemoterapiye devam etmemiz gerektiğini düşünüyordu ve bu tür alternatif yaklaşımları onaylamıyordu. Adnan beye ulaştım ve gerek ekibi ile bize sağladığı yaklaşımlar gerekse önerdiği tedavi metodları benim güvenimi kazanmıştı fakat kardeşimi bir türlü ikna edemiyordum.

Kemiklere kadar ilerlediğini duyduğumda gerçekten çok büyük bir yıkıntı yaşadım ve bunun sonucunda kardeşimle tezat düşmeyi de göze alarak bu ürünleri kullanmaya başladık. Babam yoğun ısrarlarım sonucunda ürünleri kullanıyordu ama dozaj konusunda çok problem yaşattı bize. Hasta psikolojisi kimi zaman tadına kimi zaman rengine bir bahane bulup kullanmak istemiyordu. Çok düşük dozlarda da olsa azar, azar kullandırmaya çalıştık.

Çok sık yaptırdığımız kontroller bir süre sonra altı aya kadar çıkmıştı, babam artık benden bile daha sağlıklı olduğunu söylüyordu, onun yüzündeki bu mutluluğu görmeye eşdeğer başka bir mutluluk olamaz. Bu başarının yansımalarını sözle ifade etmek gerçekten çok güç, babamın tek söylediği; yapan, düşünen ve emeği genden ALLAH RAZI OLSUN……, SAĞ OLSUNLAR……. hayatları boyunca hiç dert görmesinler……….

Babamla aynı dönemde tedaviye başlayan hiçbir hastanın durumu babamdan daha iyi durumda değil. Bana göre bu method bitkisel tedavi, hücre yenileme methoduydu. Kemoterapinin Zaralı etkilerine karşı vücudu bu şekilde korumak ve yenilemek içinde bir yöntem kullanmak gerekiyordu ve çok şükür böyle bir tedavi yöntemiyle karşılaştık ve şu anda babamın durumu çok iyi.

Adnan AKAR a ne kadar teşekkür etsek azdır. Umarım bu çalışmalarının başarıları artarak devam eder ve herkese ulaşabilir.

Ayrıca hasta yakınlarına da Allah sonsuz sabır ve güç versin, inançlarını asla kaybetmesinler ben bundan sonra hastalığa yakalanmaktan değil, böyle bir ekibi kaybetmekten korkarım…

Orhan TAŞ

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı