Orta Kulak İltihabı İyileşme Öyküsü

Herkese Merhaba; Ben yıllarca Bursaspor kulübün de profesyonel futbol oynamış ve şu an teknik direktörlük yapan Çetin KAHRIMAN. Bursalılar beni Maradona Çetin diye bilir.

Uzun zamandır Kronik Orta Kulak İltihabı nedeni ile işitme kaybı ve Vertigo problemi yaşadım. Bundan 1,5 yıl önce kadar da orta kulağımdan ameliyat oldum. Ancak ameliyat olduktan sonra sol kulağımdaki ameliyat yarası bir türlü düzelmedi ve kulağımda sürekli çınlama ve uğultu vardı. Yakın arkadaşım Bülent bey sayesinde Kanser Deşifresi Ekibinden Dr. Semih İNCE ile tanıştım. Kendisine sorunlarımı anlatınca OZON tedavisi ile beni tedavi edebileceğini söyledi. Tedaviyi denemeye karar verdim.

Lokal olarak kulağıma ozon uygulaması ve kandan ozon uygulaması yaptı. Yaklaşık 3. seanstan itibaren kulağımda bir rahatlama ve çınlamalarda azalma olmaya başladı. Üstelik tedavilere de tam olarak gitmememe rağmen 7. seansın sonunda kulağımdaki kronik yara tamamen iyileşti. Çınlama ve uğultular yok denecek kadar azaldı.

Tedaviye devam ediyorum ve her şey çok iyi gidiyor. Tedaviye devam ettiğim süreç içerisinde farklı rahatsızlıkları olan diğer hastaların da iyi olduğunu görmek beni ayrıca mutlu ediyor. Başarılı çalışmalarının devamı dileğiyle, çok teşekkürler Semih bey.

Çetin KAHRIMAN (Teknik Direktör)

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı