Meme Kanseri İyileşme Öyküsü

Merhabalar ben annemin meme ca teşhisiyle hem yıkıldım hemde alternatif tedavi için hummalı bir araştırmaya koyuldum. İmmunat ürünlerini inceledim ve bana ciddi ve mantıklı geldi. Mevcut raporlarını immunat ekibinden Dr. Ünal beye fax çektim ve Adnan beyle de diyaloğa geçtim.

Görüşmelerimen sonunda ciddi ve özverili bir ekip çalışması ürünler olduğunu anladım ve biçare denemek için ilk kürde reçete edilen 1.kürü aldım ve kullanmaya başladık.bu arada karaciğer, omurilk ve akciğerdede metastaz olduğunu üzüntüyle öğrendik bu bilgileri Adnan bey ve Ünal beyle paylaştık ve diğer kürleri ona göre düzenlediler ve 5 kür kullandık.

Sonuçlar mükemmeldi karaciğer ve omurilik temiz akciğer ise kontrol altında ve gerilemede idi. Ayrıca kan değerleri kullandığımız ekstrakt ve ürünler sayesinde iyi bağışıklık sistemi rahatsızlığına ve onca kemoterapiye rağmen iyi idi kullandığımız ilaçları annemin takibini yapan onkoloji Prof. hocamızada gösterdik onunda bunlar çok güzel ürünler kullansın faydasını görür deyince dahada rahatladık. 5.kürden sonra annemiz bıkkınlıktan vede kendini iyi hissettiğinden ben artık kullanmayacağım dedi ve bıraktı. En son kontrollerinde hepsi temiz çıkınca hocanın verdiği koruyucu hap haricinde hiç birşey kullanmamaya başladık.

Şifa ALLAH’tan ama bu titiz çalışma ürünlerininde vesile olduğuna inanıyor ve Adnan bey ve ekibine ,Dr. Ünal beye saygı ve şükranlarımı sunuyorum. ALLAH onlardan razı olsun ve kimseye dermansız dert vermesin. Sağlıklı günler dileğiyle..

Bu illetlerle mücadale eden hasta ve yakınlarına şiddetle tavsiye ederim. Denemekte fayda var.

Sağlıkla kalın tüm immunat ailesine sonsuz teşekkürler. Saygılarımla..

Cemil TURHAN. 20.12.2012
[email protected]
0 505 489 06 26

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı