Küçük Hücreli Akciğer CA İyileşme Öyküsü

Babam Eylül 2006 da kısmi felç geçirdi. Sağ ayak ve kol işlevini % 60 yitirdi. 2008 Mart ayında ayağındaki ağrıların artması sonucu. Anjiyo yapılmasına karar verildi. Anjiyo için kan tahlili ve göğüs filmi istendi.

Çekilen filmlerde akciğerin sol kısmında kitle tespit edildi. Biyopsi sonucunda küçük hücreli Akciğer CA tanısı konuldu. Doktorlar yas itibariyle kemoterapi tedavinse yönlendirdiler 6 kür kemoterapi çizelgesi verildi.

Bu tedaviye başlamadan önce internetten bulduğumuz, kanser deşifresi sitesindeki mektup sahibi  hastalarla yaptığımız görüşmeler doğrultusunda fayda sağlayacağına inandık ve Adnan bey ile iletişime geçtik, Adnan beyin tavsiyelerine uyarak, kemoterapiye başlamadan bir hafta önce Xp Tonik Sls’yi aldık babam kemoterapi aldıktan sonra herhangi bir sıkıntı yaşamdı. 3.kürü aldı klinik olarak değişiklik olmadı.

Çekilen tomografide kitlenin % 30 gerilediği görüldü Xp Tonik Sls babamın vücudunda direnci arttırdı. kemoterapinin yan etkilerine maruz kalmadı. Bu başarıdan dolayı Adnan beyi tebrik eder, çalışmalarında başarılar diler, başka hastalara da şifalar sağlamasını temenni ederim. Herkese acil şifalar.

Hüseyin Atay / 0532 5446088

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı