Karaciğer beyin ve kemiklere sıçramıştı

Merhabalar benim annem 4 evre akciğer hastası hiçbir tedavi uygulanamıyor du karaciğer beyin ve kemiklere sıçramış tı komşumuzun önerisiyle immunat ile tanıştım ve yaklaşık bir senedir buradan ekstrelerde anneme destek oluyoruz Doktorlar en fazla 2-3 ay Yaşar demişlerdi şu anda annemin mevcut tümörlerinde ciddi küçülme ler var bazıları da tamamen kayboldu tereddütte olanlar var ise hiç tereddüt etmesinler modern tıp tamam ama bitkilerin gücüne inanın dedim her aradığımda bana bıkmadan usanmadan bilgi veren tüm immunat ailesine çok teşekkür ediyorum Allah ebeden razı olsun sizlerden çok ama çok teşekkür ediyorum sizleri çok seviyorum bana bu güzel haberlere almama vesile olduğunuz için saygılar

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı