İmmunat Bambaşkadır Benim ve Ailem İçin

İmmunat bambaşkadır benim ve ailem için. Canım ablamın göğüs kanseri olduğunu öğrendiğimiz günü unutamıyorum. Canım, kanım, bir parçam… Düşünmesi bile zorken, gerçekti. Zorlu süreç bizi bekliyordu. Elbette ki doktorlarımıza güvenimiz tam fakat kanser tedavisinde kullanılan ilaçlar yetersizdi bana göre hep.

Hep bir başka gücün varlığına sonsuz inandım ve bu gücü bizlere sunmak için çalışan değerli insanlara da. Araştırdım sürekli araştırdım. Kesin olarak emindim. Sadece kemoterapi vs.. olmamalıydı. 3.evrede öğrenmiştik. Kaybedecek zaman yoktu Tüm aile kenetlendik ve ailemize bir başka aileyi ekleyerek kocaman bir aile olmaya karar verdik.

İmmunat’la tanıştık. Karşımızda her zaman gülen bir ses tonu, ilgili, kendinden emin ve cesaretlendiren insanlar oldu her alo da. Her biri bir psikolog gibi. Ünal hocam o babacan tavrı tüm profesyonelliği ve tecrübesiyle karşımdaydı hep. Çok güç verdi bana. O ve tüm İmmunat ekibi. Hakları ödenmez. Nitekim asla sözünden dışarı çıkmadık. Harfiyen yerine getirdik. Ablam tüm iradesi ve inancıyla kullandı İmmunat ürünlerini. Güzel sonuçlar aldıkça daha da inandık ve tüm yakınlarımıza bilgi verdik.

Lütfen milyarlar heba etmeyin emin olmadığınız yerlere. Herkese güvenip vakit kaybetmeyin. Minnettarız biz İmmunat’a.

Rabbimin izni,onların sayesinde geride bıraktık o günleri ama her daim bir İmmunat ürünü var soframızda. Hep de olacak.

Sağlıkla kalın…

Ferda Şener

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı