Hepatit C İyileşme Öyküsü

2006 Yılının ikinci ayında doktorum “HEPATİT C” olduğumu söyledi, üstelik CA 19-9 değerlerimin yükseldiğini ve bir yerlerde ciddi bir problem olabileceğini söyledi.

Beni tam iki ay incelemeye aldılar, yapılmadık tetkik, tahlil, tomografi bırakılmadı, hatta doktorlarım internet üzerinden benim durumumda hasta arayışına girdiler. Bu süre içerisinde CA 19-9’un neden yükseldiği tespit edilemedi, dolayısı ile herhangi bir tedavide önerilmedi, ve değerlerim 200’e yaklaştı. Hepatit C hastalığımda devam ediyordu.

Bu sorunumu Adnan Akar ile paylaştığımda iki ay gibi bir sürede çözebileceğini ve rahat olmamı söyledi. Ben kendisine inandım, çünkü diğer başarılarını incelemiştim. Beni 2 ay kendi metotu ile tedavi ettikten sonra HEPATİT C hastalığım gitmiş CA 19-9 değerlerimde 40’a düşmüştü. Doktorum ve diğer profesörüm böyle bir gelişme karşısında hayretlerini gizlemediler ve taktir ettiler. Bu sorunumun üzerinden iki yıl geçmesine rağmen tahlillerimde’de gayet sağlıklı çıkıyorum. Çok şükür bir problemim kalmadı. Sonsuz Teşekkürler 20.02.2008

Fevzi EKİZ / 0532 283 82 45

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı