Guatr Kanseri İyileşme

Eşim guatr kanseri idi. 2005 yılında yedinci ayına kadar tıbben yapılabilecek her şeyi yaptık. Ne yazık ki bu tarihte profesörümüz yapılabilecek her şeyin yapıldığını, artık ellerinden başka bir şey gelemeyeceğini söyledi. O ay bu hoca emekli oluyordu. Galiba bundan sebep bana başka türlü başımın çaresine bakmamı tavsiye etti.

Alternatif yada bitkisel tedavileri önerdi. Çünkü eşimin akciğer ve beyin meteztazı kaçınılmazmış. Bu hoca bana bir iki yerde önerdi. Lakin hiç birinde doğru dürüst sonuç alamadık. Daha sonra bazı aktarlar bu alanda uzman olarak sizi tavsiye edince aklım yattı. Çünkü aktarlar başka birisini kolayca tavsiye etmezdi dedim. Ve sizin tedavinize başladım. İlk üç ayda eşimin değerleri geri gitmeye başlamıştı ve tarlada çalışmaya başladı.

İki yıl geçti. Eşimin hiçbir hastalık metastazı yada olumsuz bir durumu olmadı. Hiçbir tıbbi müdahalede yaptırmadık.

Sadece üç ayda bir tahlilleri takip ettik her yaptırdığımızda en iyi seviyelere indi.

Daha ne isteyebilirim ki, hastalığından eser yok. Darısı tüm hastaların başına…

Kadir Aksaz
0537 574 15 06

Tedavi Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı