Glioblastama Multiforme İyileşme Öyküsü

Annemin eylül 2010’ da sağ tarafı felç oldu. Yapılan tetkikler sonucu beyin tümörü olduğu ortaya çıktı. Sürekli sağlık taramalarını yaptırmış olmasına rağmen beyin tümörü olabileceği hiç aklımıza gelmemişti. 21-09-2010 tarihinde ameliyat oldu. Ardından gelen patoloji raporu gerçekten çok üzücüydü. En zorlu tümör “glioblastama multiforme” çıktı. Üstelik ameliyat sonrası içeride kalan, alınamamış 3*2 cm tümör vardı. Tehlikeli olan bu tümörün çok kısa sürede büyüme yapacağı, bir kaç ay içerisinde eski büyüklüğüne ulaşacağı aşikardı. Çok zor bir dönemdi ve ne yapmamız gerektiğini bilemiyorduk.

Sonrasında yaptığım araştırmalar sonucunda adnan bey’in sitesine ulaştım. Öncelikle ömer bey ile görüştüm, anneme ait olan tüm rapor ve bilgileri kendisine aktardım. Beni adnan bey’e yönlendirdi ve annem ameliyatından bir kaç hafta sonra immunat bitkisel ürünlerini kullanmaya başladı. Bu süre zarfında radyoterapi ve kemoterapi başladı. Kullandığımız temodal isimli kemoterapi ilacı kan değerlerini düşüren ve bazı kansızlık sorunu olan hastaların tedavisini sekteye uğratan bir ilaçmış. Annemin eskiden beri var olan kansızlık sorunu kemoterapi esnasında bizi zorlayacak diye düşünmüştüm. Her hafta yapılan kan tahlillerinde gördük ki kemoterapiye rağmen kan değerleri sürekli yükseldi. İmmunat bitkisel ürünleri sayesinde annemin vücudu gerçekten çok kuvvetlendi.

Radyoterapi bittikten 1,5 ay sonra yapılan mr kontrolünde tümörün 14*15*20 mm boyutlarında olduğu görüldü. Ameliyat sonrası 3*2 cm olan tümör çok kısa sürede inanılmaz küçülmüştü. Bu süre zarfında immunat bitkisel ürünlerini kullanmaya devam ettik tabiki. Sonraki aylarda yapılan mr sonuçlarında da her hangi bir nüks belirtisi görülmedi.

Ayrıca belirtmeliyim, annemin hiç olmadığı kadar iştahı açıldı, düzenli ve sağlıklı beslendi, zayıflamış olan bağışıklık sistemi güçlendi. İmmunat bitkisel ürünleri radyoterapi ve kemoterapinin vücuda verdiği zararı önledi. Annem sürekli grip olan ve en hafif soğuk algınlığını bile zor geçiren biriyken bu kış kemoterapiye rağmen hiç grip olmadı. Annemin bağışıklık sistemi zayıflamadan ciddi anlamda iyileşme sağladık. Adnan bey ve ekibine gerçekten çok teşekkür ederim.

Sevgilerimle
K… T…

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı