GBM-GRADE 4 İyileşme Öyküsü 2. Mektup

Babam Enver Tuncay’ın 2007 Temmuz ayında yakaanmış olduğu Gliobstoma Multiforme Grade – 4 teşhisinde geldiğimiz nokta inanılır gibi değil.

Çünkü bir önceki mektubumda, babam teşhisin konulduğu dönemin 8’inci ayındaydı ve bizim için 39 aylık bir süreci yakalayacağımız tıbben ve bizce hayaldi.

Fakat büyük bir titizlikle Adnan Bey’in XP Tonis SLS paketini uygulamamız bizi tıbben mümkün olmayan noktalara getirdi.

Babam 39 aylık süreçte bunun 30 aylık dönemi paketin kullanım dönemi içerisinde çekilen 9 tane MR temiz olması bunun yanında 30 aylık dönemde babamın klinik yapısında hiçbir sorun olmayışı bu paketin babama sağlamış olduğu iyi bir yaşam sürecidir.

Klinik dğişiklikleri arasında uzun mesafeli araç kullanma, günlük en az 3 km yürüyüş, yemek yeme düzeninin iyi olması, kilo sıkıntısının olmaması ve yaşam kalitesinin artması olarak sıralayabiliriz.

Dolayısıyla bize bu güzel süreci yaşatan Adnan Bey ve ekibine sonsuz teşekkürü bir borç bilir. önümüzdeki süreçtede bu tür mektupları paylaşmak umuduyla selamlarımı iletirim.

Aydın Tuncay / Denizli – 0537 322 41 08 

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı