Eşime Meme Ca Teşhisi Konulması İle Dünyamız Karardı

Eşime meme ca teşhisi konulması ile dünyamız karardı. Eşimde hastalık memede başlamış sonra omurgaya sıçramış kemikleri zayıflatmış, omurga kemikleri kırılacak şekilde zayıflamış. Omurgadan ameliyat oldu 8 platin takıldı. Sonra 10 gün ışın tedavisi alıp  kemorapiye başladık.

immu-nat sonra hayata yeniden tutunduk. Bizimle ilgilendiler, derdimizi anlatıp eşimin en son tahlilleri, raporları ve kullandığı ilaç bilgileri istendi. Bu bilgiler doktor Ünal Bey’e iletildi bize 1 gün sonra cevap verildi. İlk kürü kullanmaya başladık ve devamını kontrollü bir şekilde kullandık. Sonuçlar çok iyiye gitti.

Eşimde bulunan hastalıktan kurtulduğunu öğrendik. Eşimin memede, ciğerde, rahimde, omurga kemiğinde ve kaburgalarda bulunan ca hastalığının tamamen kaybolduğunu öğrendik. İlk öğrendikten sonra kemoterapi ilacı kesip bağışıklık sistemini güçlendirmek için immunat ürünlerini kullandık.

Bundan sonra immunat şubesinden sadece bağışıkşık sistemini güçlendirici ürünler aldık ve  kullanıyoruz. Şu an hastalık ile ilgili bir sorun görünmemekte, inşallah bu durum böyle devam eder.İmmunat ekibinden Allah razı olsun.

Biz şifa bulduk, Allah kimseye dert verip dermansız bırakmasın. Bu ürünleri kullanırken hiç bir sakınca görmedik. Böyle sıkıntısı olan hastalara ve yakınlarına tavsiye ederim. Bilgi almak isteyenler rahatlıkla arayabilirsiniz.

Abdurrahman Sevinç

0505 234 12 48

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı