En olumlu etkisi ise tabiki de annemin sağlığına kavuşmasıydı.

immunat firmasına arkadaşım aracılığıyla ulaştım. Hizmet ve işleyiş hakkında bilgi ilettiler. Uzman doktor ile görüştükten sonra hastalık ile ilgili tüm bilgilere ve sahip olduk. Beslenme ve ürün kullanımı konusunda da özel beslenme programı uygulandı.  Doktor Ünal Bey ile iletişime geçtim ve reçeteyi kendileri hazırladılar.  Olumsuz herhangi bir deneyim tecrübe etmedik fakat olumlu etkileri çok oldu. En olumlu etkisi ise tabiki de annemin sağlığına kavuşmasıydı. Tedaviden yanıt alınmıştı bunun yanında kemoterapiye rağmen kan değerlerinde anormal bir düşüş yoktu. İmmunat firmasının hizmetini ve ürünlerini kesinlikle öneriyorum.

Tedavi Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı