Değerli İmmunat Ekibi

Değerli İmmunat Ekibi,

Bahsedeceğim iyileşme ve şifa bulma sürecinin hem katkılarınız için bir teşekkür hem de bu vesile ile şifa arayışında olan insanlara moral olması dileğiyle…

2015 senesinin Ekim ayı bizim için babamın rahatsızlığı ile yüzleşme ayı olmuştu. Hiç bir semptomu, şikayeti bulunmayan babamın rahatsızlığı gastroenteroloji uzmanı olan dayımın aile bireylerimize yaptığı kontrol amaçlı endoksopi/ kolonoskopi sonrası ortaya çıktı. Alınan numunenin çalışılması sonucu gelen tablo mide ca yı gösteriyordu. Pet-ct çekimi sonrası da başka organlara sirayet etmediğini öğrendik ve hızlı gelişen bir süreçle 28 Ekim’de Ege Universitesi Hastanesi’nde onkoloji cerrahisi alanında oldukça başarılı bir profesorumuz tarafından ameliyat edilerek midenin tamamı ve batında bulunan lenf bezleri alındı. 3. Evrede tespit edilmişti ve gelen patoloji sonuçlarına göre alınan lenf bezlerinin az bir kısmında düşük tutulum vardı.

Bu durumda babam operasyon sonrası yine Ege Üniversitesi’nde alanının ileri gelen profesörlerinden olan bir hocamızın takibine girdi ve koruma amaçlı kemoterapi ve radyoterapi aldı.
Bir şekilde yolu bu hastalıkla kesişen herkes bilir ki bağışıklığı yüksek tutmak, vücut direncini desteklemek çok önemlidir. Mesleki açıdan sizin başarılarınızı ve kalitenizi zaten bilirken, böyle bir hastalıkla karşılaşınca direk irtibata geçtik.

Bir eczacı olarak farmakognozi ve fitoterapi ilgi alanım. Bu sebeple doğadan bitkilerden gelen şifa ile bizi buluşturabilecek güvenilir ürünlere fitoterapi uygulamasinin babam için faydalı olacağına inanıyordum. Sizlere sürecin başından beri elimizde bulunan tahlil ve tektik sonuclarini gönderdim ve danışman hekiminiz değerli Uz.Dr. Ünal Vural bey ile irtibata geçtik.
Ünal beyin bilimsel yaklaşımı ve ekstratlar ile planladığı kürlere başladık.

Kanser hastaları ve yakınları yine şunu da bilir ki hastalık atlatılmis olsa bile tekrar etme endişesi sizi ara ara yoklar. Ve ne yazık ki ülkemizde insanların bu korkularından,derman arayışlarından yararlanmak isteyen, merdiven altı, hiç bir bilimsel dayanağı ve standardizasyonu olmayan, insan sağlığına faydası değil aksine zararı olan hatta ölüme varan sonuçlar dogurabilen ürünleri pazarlamaya çalışan ve bunlara umut bağlayan pek çok insan mevcut.

Çok fazla teknik detaya girmeden insanlara şu mesajı verebilirim ki şifayı aramak kadar nerde aradığınız da önemlidir. Analizi yapılmamış, standardize edilmemiş, ne olduğu hakkında bilimsel bir çalışma olmayan ürün aldatmacadır.

Ünal beyin danışmanlığında basladigimiz bu süreçte yeni tetkikler yapıldıkça sizinle irtibata geçtik, babamın ihtiyacına göre düzenlenen kürler ile ilerledik. Düzenli yapılan kontrol tetkiklerinde herhangi bir metastaz yada problem görülmedi. Hatta Ünal bey artık bu yolu tamamladık herşey güzel demesine rağmen biz bağışıklığı güçlü tutacak, antioksidan antikanserojen etkili ekstraktlara destek amaçlı devam ettik:) 2015 yılından şu ana kadar (en son 2020 Eylül ayında tetkik yapıldı) Allah’a şükürler olsun ki babam sağlıklı bir sekilde hayatına devam etmekte.
Bu mutluluğumuza olan kıymetli ve büyük katkilariniz için başta Uz.Dr.Ünal Bey olmak üzere bütün İmmunat ailesine sonsuz teşekkürler.Ülkemizde fitoterapi alanında kaliteli ekstrakt üretimi yapan firmanızın başarılarının daim olması dileğiyle…

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı