ÇOK HIZLI BÜYÜYEN BİR BEYİN TÜMÖRÜ (GBM 4.EVRE) OLDUĞUNU SÖYLEDİ

ANNEM 14 EKİM 2020 TARİHİNDE İŞYERİNDE BAYILMA SURETİYLE KONYA ŞEHİR HASTANESİ ACİLİ’NE KALDIRILDI. ORADA BEYİNDEN TOMOGRAFİ ÇEKTİLER VE TOMOGRAFİDE BİRŞEYLER GÖRDÜLER AMA TAM OLARAK ADINI KOYAMADILAR. BU YÜZDEN ÜNİVERSİTE HASTANELERİNE GİTMEMİZ İÇİN YÖNLENDİRDİLER. S.Ü.TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ BEYİN VE SİNİR CERRAHİSİ BÖLÜMÜNDEN RANDEVU ALDIK. ORADA MR ÇEKİLDİ VE HAREKET NOKTASINDA BİR KİTLE OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. SONRA KİTLENİN DURUMUNU ÖĞRENMEK İÇİN BİR BİYOPSİ YAPALIM DEDİLER. 3 ARALIK 2020 TARİHİNDE BİYOPSİ AMELİYATI YAPILDI. SONRA ANNEM 17 ARALIK 2020 TARİHİNDE FENALAŞTI. KİRİZLERİ GELİYORDU. SOL TARAFI ELİ VE AYAĞI TUTMAMAYA BAŞLADI. ACİLEN HASTANEYE KALDIRDIK. SONRA ORADA ACİL BİR MR DAHA ÇEKİLDİ VE DOKTORUN DEDİĞİNE GÖRE ÇOK HIZLI BÜYÜYEN BİR BEYİN TÜMÖRÜ (GBM 4.EVRE) OLDUĞUNU SÖYLEDİ. BİYOPSİ AMELİYATINDAN SONRA 5 KAT DERECE BÜYÜMÜŞ OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. ACİLEN AMELİYAT OLMASI GEREKİYOR DEDİLER VE 24 ARALIK 2020 TARİHİNDE AMELİYATA GİRDİ. 5 CM BÜYÜKLÜĞÜNDE BİR PARÇA ÇIKARILDIĞINI SÖYLEDİLER. TAM HAREKET NOKTASINDA OLDUĞU İÇİN HEPSİNİ TEMİZLEYEMEDİKLERİNİ SÖYLEDİ DOKTORLAR. BUNDAN SONRA BİZE ZORUNLU KEMOTERAPİ VE IŞIN TEDAVİSİ ALMAMIZI SÖYLEDİLER. BİZDE İSTEMEYE İSTEMEYE DE OLSAK 30 GÜN IŞIN TEDAVİSİ VE KEMOTERAPİ TEDAVİSİ ALDIK. SONRA AKRABAMIZIN KOMŞUSUNUN 5 YIL ÖNCE MEME KANSERİ OLDUĞUNU ÖĞRENDİK. BİZDE O KOMŞUYLA İLETİŞİME GEÇTİK VE KONUŞTUK. İYİLEŞTİĞİNİ SÖYLEDİ. BİZDE NASIL OLDU. DEDİK VE BİZE DEDİKİ FİTOTERAPİ İLE İYİLEŞTİM. ÖLME DERECESİNE KADAR GELMİŞTİM. ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ İYİYİM DEDİ. BİZDE KULLANMAK İSTİYORUZ DEDİK VE İMMUNAT BİTKİSEL İLAÇLAR A.Ş. FİRMASININ KANSERSAVAŞ DİYE İNTERNET BLOĞUNDA ARAŞTIRMA AŞAMALARINA BAŞLADIK. ORADA İYİLEŞEN HASTALARIN ÖYKÜLERİNİ GÖRÜNCE BİZDE KULLANMAK İSTEDİK. SONRA KULLANMAYA BAŞLADIK. VE ÇOK SÜKÜR ELHAMDÜLİLLAH HASTAMIZ İYİ OLMA YOLUNDA DEVAM EDİYOR. ÖNCE TABİKİ SAĞLIĞI VE ÖMRÜ VEREN ALLAHA TEVEKKÜL ETTİK DAHA SONRA FİTOTERAPİ İLE TANIŞDIK. ALLAH RAZI OLSUN. TÜM HASTALARIMIZA RABBİMDEN ACİL ŞİFALAR VERMESİNİ TEMENNİ EDİYOR. SONRA FİTOTERAPİ İLE TANIŞMALARINI İSTİYORUZ. HERKESE SAĞLIKLI İYİ GÜNLER DİLERİZ.

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı