Çekilen mr sonucunda kitlede küçülme

Merhabalar,

Benim kayınvalideme 2021 Nisan ayında beyin tümörü (glioblastom 4.evre) tanısı konuldu. Apar topar bulunduğumuz ilden Ankara'ya götürdük. Sonuç aynı çıktı. Kitlenin bulunduğu yer ve büyüklüğünden dolayı ameliyat olamayacağını, ilk başta 3 ay ömrü var dediler, sonradan en fazla 6 aya kadar felç olacağını ilaç ve radyoterapi ile 1,5 - 2 yıl yaşayabileceğini söylediler. Ailecek tabiki yıkıldık, çok üzüldük. Hiç beklemiyorduk böyle bir durumu. Bir taraftan araştırmaya başladık başka deneyebileceğimiz bir şeyler olabilirmi diye ve immunatı bulduk. Hastamızın bilgilerini gönderdikten sonra Dr. Ünal bey hem hastalıkla hemde kullanılacak ekstrelerle ilgili bilgi verdi. Radyoterapi ve akıllı ilaçla birlikte bitki ekstrelerinide kullanmaya başladık. Her ay tahlil sonuçlarımızı gönderiyoruz ve doktor bey hem sonuçlarla ilgili bilgi veriyor hemde reçetemizi düzenliyor. Şu anda 10 aydır kullanıyoruz 2021 Ekim ayında çekilen mr sonucunda kitlenin büyümediği ve 2022 Ocak ayında çekilen mr sonucunda ise kitlede küçülme olduğu söylendi. Kayınvalidemin genel durumu çok şükür gayet iyi. İyiki immunat bitkisel ilacı bulmuşuz. Herşey için değerli immunat doktorları ve ailesine çok teşekkür ederiz. İyiki varsınız.

Dilek GÜVEN

Tedavi Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı