Beynin Sağında 5.5 cm Tümör Tespit Edildi

30 Aralık 2008 günü annemi sadece unutkanlık sorunu vardı diye bir nörologa götürdüğümüzde yapılan tahlil ve emarlar  neticesinde glioblastoma (grade IV) olduğu tespit edildi.

(Beynin sağ pareito-5,5 cm tümör tespiti yapıldı.)

31 Aralık günü hemen ameliyata alındı ve ameliyat sonrası çekilen emarlarda hiç bir tümör izine rastlanmadı. 1 Hafta sonrası dikişleri alındı ve hemen radyoterapi ve eş zamanlı temodal tedavisine başladık. Bu iki tedaviyle birlikte alternatif tıpta uygulamaya başladık. (3 tedaviyi aynı anda götürüyorduk).

Ancak 15 gün sonra yan etkilerinden dolayı hem radyoterapi hem de kemoterapiyi bırakma kararı aldık. Bu alınması zor ve çok ciddi bir karardı. bütün araştırmalarım ve hasta yakınlarıyla yaptığım tüm telefon görüşmelerinde 6 ay sonrası için aynı son beni de bekliyordu; Tümör gene büyüyecek ve tıbben yapılacak hiç bir şey kalmayacaktı. Radyo Terapiyi ve kemoterapiyi bitirime kararı aldık (bitireli 1 ay oldu)  ancak alternatif tıbba halen devam ediyorduk. Çünkü gerçekten anneme çok yi gelmişti. Annem eski sağlığına kavuştu. Ameliyattan 2 ay sonra emar çektik ve tertemizdi, ayrıca ödem de yok, Beyin cerrahımız, dekortuda yavaşça azaltarak kesme kararını aldı. Ayrıca emarları beyin tümöründe uzmanlaşmış radyologa da göstereceğiz.

Bunlar size anlatmamın sebebi; Lütfen bu siteyi inceleyin… Sizlere yararı olacağı kanısındayım. Çünkü bu oluşum içinde sadece bir herbalist yok. Cerrahından eczacısına kadar, akademisyenler de mevcut. Ayrıca hasta yakınlarının tüm öykülerini inceleyin ve raporlarını okuyun, ben Türkiye’nin dört yanında, bu tedaviyi uygulayan insanlarla da görüştüm.. Özellikle beyin kanserinde % 90’ın üzerinde başarıları var.

Umarım birileri bu yazım sayesinde şifa bulur ümidiyle…

Güler Boztepe / İstanbul

güler boztepe rapor

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı