Beyinde 2.5 cm Oluşum Görüldü

Babam Enver Tuncay 14 Temmuz 2007 tarihinde rahatsızlandı. Çektirmiş olduğumuz beyin MR’ında sol frontol bölgesinde kitle tespit edildi. 17 Ağustos 2007 tarihinde İzmir EGE üniversitesi Tıp Fakültesi Nüroloji bölümünde başarılı operasyon ile kitle alındı. Fakat bir hafta sonra aldığımız pataloji sonucu bizi derinden üzdü. Milyonda bir rastlanan Gliobstoma Multiforme teşhisi konulmuştu. Doktorlar 8 – 12 ay arası ömür verdiler. 6 haftalık radyoterapi aldı. Daha sonra bizi zor günler bekliyordu. İştahsızlığa bağlı zayıflama, uykusuzluğa bağlı depresyon ve ikisinin birleşimiyle 20 günde 13 kilo verdi babam.

Aralık ayında ilk kemoterapisini aldı. Temodel 350 mg. kullanmaya başladı. 18 Ocak ta Pamukkale Üniversitesinde MR. çektirdik. Sonuçta 2,5 cm yeniden oluşum görüldü.

Daha sonra internetten yaptığımız araştırmamızda Adnan Beyin çalışmaları dikkatimizi çekti. Xp Tonik Sls kullanmaya başladık. Babam kullanmaya başladıktan 4 gün sonra belirli bir düzelme gösterdi. Örnek vereyim, daha önce 300 metre yürüyebiliyordu, şimdi 3 – 4 km yürüyebiliyor. Uyku sorunu yok Kan seviyeleri istenilen düzeye geldi. 18 Mart’ ta 2. Mr ını çektirdik. Mr sonucu 1,8 cm çıktı. % 30 a varan bir düşüş vardı.

Sonucu aldığımızda çok mutlu olmuştuk. Çünkü ilerleyen bir kitlenin durması ayrıca % 30 gerilemesi bizi oldukça ümitlendirdi. Bu paketi alırken Adnan beyin bu kitlenin ilk etapta duracağını ve daha sonra gerileyeceğini söylemesi, kullandıktan sonra gerileme görmemiz bizim, Xp Tonik Sls ye olan güvencimizi arttırdı. Devam eden tedavi sürecinde çok şükür, tümörden eser bile kalmadı.

Tüm hastalara acil şifalar ve Adnan beyin çalışmalarında başarılar diliyorum.

Aydın Tuncay / Denizli – 0537 322 41 08

 

enver tuncay rapor

enver tuncay rapor

enver tuncay rapor

enver tuncay rapor

enver tuncay rapor

enver tuncay rapor

enver tuncay rapor

enver tuncay rapor

enver tuncay rapor

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı