Benim Oğluma

Merhabalar,

Benim oğluma anaplastik ependimom yani beyin tümörü tanısı konuldu. Ameliyattan sonra 1 sene 3 ay kemoterapi tedavisi, 27 iş günü de radyoterapi tedavisi gördü. Tedavimiz bittikten sonra tümör nüks etti. Her MR’dan sonra biraz daha büyüyordu, doktorlar ameliyat olması gerektiğini söylediler ve son bir MR daha istediler. Tekrardan büyüme gerçekleşirse ameliyatın şart olduğunu söylediler.

Arkadaşımdan aldığım öneri sonucu İmmunat Ekstraktlarına güvenmesem de başlamak istedim. 3 ay kullanım sonucunda MR çekildi ve büyümenin durduğu görüldü. 3 sene 2 aydan beri oğlum Immunat ekstrakti kullanıyor ve Allah’ıma şükürler olsunki hiç büyüme görülmedi.

Oğlum 3 aydan 3 aya MR çekiliyordu, şuan 8 ayda bir çekiliyor ve son MR’da da büyüme olmadığı görüldü. Ayrıca kemoterapi sonrası yok olan bağışıklık sisteminin güçlenmesinde oldukça yardımı dokunuyor. Biz ilaçtan çok memnun kaldık, kesinlikle öneriyorum.

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı