Annemin Karaciğer Kanseri ve Siroz Olduğunu Öğrendik

Annemi şiddetli bir sancı ve ağrıyla hastaneye kaldırdık, Marmara Üniversitesinde yapılan tahlil ve biyopsi sonucunda annemin karaciğer kanseri ve siroz olduğunu öğrendik.

Marmara Üniversitesin de bize annemin acilen karaciğer nakli olması gerektiğini söylediler yoksa üç ay bile yaşayamaz dediler. Oradan Ege Üniversitesine gittik burada da görüştüğümüz profesörler nakil olunamayacağını hastalığın çok ilerlediğini yapılacak bir şeyin kalmadığını söylediler. Bu zamandan sonra bizim için zor günler başlamıştı. Çaresizlik ve umutsuzluk içinde ölümün soğuk nefesini her saniye evimizde hissediyor ailemizle acımızı paylaşıp, ne yapabiliriz diye umutsuzluk içinde bekliyorduk.

Annem yemek yiyemiyor yediği her lokmayı geri çıkarıyor yatağından kalkıp lavaboya bile gidemiyordu.

Hastalık iyice dermansız bırakmışdı günler ilerledikce çaresizlik ve umutsuzluk artıyordu. İnternetden yaptığım araştırmalar sonucunda Adnan Beye ulaşdık bir çok hastaya umut olan adnan bey belki bizede umut olur dedik karar verdik Adnan Beyin göndermiş olduğu ilaclardan kullandık 2 aylık kullanım süresi sonunda annem artık istedigini rahatca yiyebiliyor kalkıp dolaşabiliyor bütün ihtiyaçlarını kendi karşılaya biliyordu 25.04.2008 Tarihinde yapılan AFP tahlili 10509 iken 05.08.2008 Tarihinde 1000 e kadar düştü. Adnan bey ve ekibine çok teşekkür ediyoruz Allah onlardan binlerce kere razı olsun.

BEN BURDAN BÜTÜN HASTA SAHİBLERİNE SESLENMEK İSTİYORUM BU İLAÇLARI GÖNÜL RAHATLIGI İLE KULLANABİLİR MUCİZEYİ BİZİM GİBİ SİZLERDE YAŞAYABİLİRSİNİZ…

Hamiyet Balcan / K.MARAŞ-AFŞİN

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı