Annemi Gözlerimizin Önünde Kaybediyorduk

Bağırsak kanseri tanısı konulan annem ameliyat edildi. Radyoterapi ve kemoterapi tedavileri uygulandı. Bir müddet sonra doktorlar, ellerinden geleni yaptıklarını, annemin tedaviye yanıt vermediğini bu yüzden yapılacak başka birşeyin kalmadığını ifade ettiler.

Daha fazla yaşamayacağını, hastaneden çıkarıp eve götürmemizi ve Allahtan ümit kesilmeyeceğini söylediler. Annemi gözlerimizin önünde kaybediyorduk. Çok çaresizdim, internette yaptığım araştırmalarda Kanser Desifresi Ekibine rastladım. Xp Tonik Sls kullanmaya başladık. Şu an annem çok iyi. Xp Tonik Sls’yi kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Kanser Deşifresi Ekibine de Annemi kurtardıkları için teşekkür ediyorum. Saygılarımla

Ergün Siller

ergün siler rapor

ergün siler rapor

ergün siler rapor

ergün siler rapor

Tedavi Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı