Akciğer Kanseri ve Beyinde Metastaz

2008 Nisan ayında babama adeno karsinom akciğer kanseri tanısı kondu. Biz hastalığın  çok erken bir seviyede bulunduğunu düşünerek üzülürken sevindik. Önce ameliyatla sol akciğer alındı doktorlar koruma amaçlı  bir kemoterapi önerdiler ama o sırada yapılan tetkiklerde hastalığın pankreasa sıçramış olduğu görüldü.

Ülkemizin en iyi doktorlarının kontrolünde olduğumuzdan emindik, hala da öyle düşünüyoruz ama 2008 Haziran ayından itibaren 1 sene boyunca işler pek iyi gitmedi. Ameliyatla pankreasın bir kısmı alındı, kemoterapiler başladı. Babam tedaviye güzel cevap veriyordu ama hastalık bir yerde küçülürken başka bir yerden çıkıyordu.

Haziran 2009’da beyinde 5 noktada metastaz olduğu ortaya çıktı ve babam 21 gün boyunca radyoterapi gördü. 1 senede 2 ameliyat, durmaksızın süren kemoterapi ve radyoterapi babamı çok yormuştu hala tüm gücüle dayanıyordu ama radyoterapi sonrasında ben bile ümidimi yitirmek üzereydim. Sonra bir gün bir arkadaşım Alternatif Tedavi ekibinden bahsetti.

Derhal bağlantı kurup ekip tarafından bize hazırlanan tedaviyi uygulamaya başladık. Yorgun babam 1 hafta içinde ayağa kalktı ve o günden beri de Allah’a şükür işler iyi gidiyor. Son yapılan taramalar sonucunda babamın vücudunda tümörlü bir bölge nerdeyse kalmamış durumda.

Babam, Haziran 2009’dan beri hem Adnan Bey ve ekibinin bize hazırladığı tedaviyi hem de kemoterapi ve diğer ilaçları birlikte kullanmaya devam ediyor. Bitkisel destek kürü babama hem güç hem de moral veriyor. Şu anda kemoterapi bitmiş durumda ve en büyük ümidimiz bir daha başlamaması.

Alternatif Tedavi ekibine ve kendini hastaları iyileştirmeye adamış herkese sonsuz teşekkür ederim.

Gamze Elgin
0532 452 62 49
Gamze Elgin Dream TV Müzik Direktörü

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı