Akciğer Kanseri Tedavisine Destek

Ablam, kemoterapi aldığım dönemde alternatif tedavi araştırması yaparken İmmu-nat Bitkisel İlaç firmasının web sitesini bulmuş. Ürünleri inceleyip  Üzüm Çekirdeği ekstraktını almış. Kemoterapi aldığım dönemde üzüm çekirdeği ürününü kullandım bunun dışında başka hiçbir ilaç kullanmadım ve bu dönemi diğer hastalara göre çok daha az hasarla atlattım. Vücut direncim arttı kısacası eski kuvvetim yerine geldi. Kızım bile bu duruma çok şaşırdı.

İki şişe Üzüm Çekirdeği ekstraktı kullandıktan sonra İmmu-nat Bitkisel ilaç firmasını aradım ,durumumu anlattım ve raporlarımı isteyerek beni Danışman Hekimleri olan Dr Ünal Vural a aktardılar. Ünal Vural raporlarımı inceleyerek benimle görüştü ve benim için bir reçete hazırladı.

Üzüm Çekirdeğinin yanında Xp Tonis Sls ürününü de kullanmamı önerdi kendisi.

Yaklaşık 4 aydır bu ürünleri kullanıyorum ve eski halime dönmemin mutluluğumu ailemle ,torunlarımla bolca vakit geçirerek çıkartıyorum.

Yakın ilgilerinden dolayı firma sahibi Adnan Akar , Dr Ünal Vural ve ekibine şükranlarımı iletiyorum….

Beatris Baltayan – İstanbul

Tedavi Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında uygulanacak bitkisel tedavi yöntemi hakkında size bilgi verecek.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için tüm tedavi yöntemlerine bir uzman kontrolünde başlamalısınız.

#

Kişiye Özel Tedavi

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda size en uygun tedavi yöntemi belirlenecektir.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafıdnan özellikle tedavi süresince dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı