Akciğer Kanseri İyileşme Öyküsü

Bir insanın annesinin ne kadar değerli olduğunu herkes bilir. Ben bir evlat olarak anneciğimin Akciğerden başlayıp bir çok yerine yayılan kanser illeti ile boğuşuyordum.

2008 yılında çekilen PET CT sonucuna göre annem AKCİĞER CA ADENO KARSİNOM, dalağında metastaz, kemiklerinde metastaz, lenflerinde metastaz, karaciğerinde metastaz olmuştu. Doktorlar bundan daha kötü bir tablo olamayacağını söylemişlerdi. Bize hazırlıklı olmamızı ve en fazla 6 ay yaşar demişlerdi. Birde birkaç ay sonra ağrıları başlayacak, morfin tedavisine geçeceğiz demişlerdi.

Son zamanlarımı Alternatif tedavi ile ne yapabilirim diye arayış içerisinde idim. Öyle çok kişi ile temas ettim ki,benimde aklım karıştı.Kiminin sesinde, kiminin yüzünde, kiminin yaklaşımlarında güven bulamadım. Bir çoğunun sadece paramızı almaya çalıştığını anlamıştım. Ama Alternatif tedavide ki başarılarını duyduğum ADNAN AKAR ve ekibini dikkatli izledim. O gruptaki insanların doktor, eczacı, kimyacı ve araştırmacı kişilikleri bana güven verdi. Onlar gibi ekip olup her istediğimizde ulaşabileceğimiz başkaları yoktu. Herkes kaçak göçek durumda.

En nihayet kararımı verdim ve ADNAN AKAR ile temasa geçtim. Kendilerinden 3 kür kullandım. Anneme aynı zamanda ozon terapi de uyguladılar. Her kür kullanımında dikkatimi çeken şey annemde ağrı oluşmadı, elden ayaktan düşmedi. Aksine yeniden dirilmeye başlamış gibiydi. Umutlarımız yeşermeye başlamıştı.

En nihayet PET CD çektirdik. Çıkan sonuca inanmak mümkün değil gibi görünüyordu.

Annemin;

Kemik metastazları iyileşmiş, karaciğerdeki metastazları gitmiş, lenflerde metastazlar temizlenmiş, adeno karsinomu görünmüyor, sadece akciğerindeki bir yarada hareketli hücre tespit edebildiler. Halbuki doktorlarımız bize bir zamanlar bu hastanın ameliyat şansıda yok süresi geçmiş demişlerdi.

Çıkan bu sonuca göre söyleyecek kelime bulamadılar. Ben kendi adıma seviniyorum, ama bu insanlık nereye gidiyor. Tıp sektörümüz uyuyor mu? Bu ülkenin büyükleri nerede. Neden böyle çalışmaları sahiplenip bütün hastaların istifade etmesi sağlanmıyor. Buna çok üzülüyorum.

Ne diyebilirim ki, böyle bir sonuç’a teşekkür az kalır. Allah yolunuzu açık etsin. Sayın ADNAN AKAR ve EKİBİ. Pet cd sonuçlarımıda yolluyorum..

HALUK AKKOL / İSTANBUL 0 533 651 24 82

saime akyol rapor

saime akyol rapor

saime akyol rapor

saime akyol rapor

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı