Akciğer Grafisinde Kitle Görünmüştü

Ben 45 yaşınada evli bir kadınım. 2009 yılı 9 Nisanda kaburga bölgemde yan yatınca oluşan nefes aldığımda batma hisleriyle kendi başıma çektirdiğim akçiğer grafisinde sağ diyafram altında kitle gözüktü.

Yapılan tetkikler sonucu MALİNG HİSTİYOSİTOMA  Teşhisiyle operasyona karar verildi. Olayın şokuyla neye uğradığımı ve neler oldğunu daha henüz kavrayamadan ve kabul edemeden operasyon yapıldı. Bir hafta hastahanede yattım.

Bu sırada bir hemşire arkadaşım Alternatif Bitkisel tedavileri araştırırken ekibinizin çalışmalarına rastlamış, sitedeki ekibin hekimlerden olmsası bizlere sonsuz güven verdi. Tereddütsüz olarak hemen kullanmaya başladık. Bu arada kemoterapi ve radyo terapi uygulandı.

Ekibinizi arayarak bunlarla beraber kullanmamızın daha sağlıklı olacağını öğrendik. Şu anda 4 kür kullandıktan ve tedavi bittikten sonra yapılan tetkiklerde hiçbir kanser materyaline rastlanılmadığını öğrendik. Ve bu bizi sonsuz mutlu etti. Bütün tetkilerimiz elimizde mevcuttur. Bu tedavi yöntemlerinin kullanılmasının doğru olmadığını düşünenlerin sizlerle tanışmalarını öneriyorum. Bana yeniden hayata tutunma şansı veren Allahıma ve sebep olan sizlere teşekkür ediyorum.

İnsanlar için yapmış olduğunuz başarılı çalışmalarınızın devamını diliyorum. Sizin gibi dürüst insanları Allah başımızdan eksik etmesin diyor ve gönülden teşekkür ediyorum.

Neziha BENLİCE

Destek Başvuru Formu

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Doktorumuza sorun

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen formu eksiksiz doldurup; sorunuzu ve hastalığınızın aşamasını doktorumuza bildirin. Mesajınızı alan doktorumuz; çok kısa bir süre içerisinde, sizinle iletişime geçecek. Hastalığınız hakkında detaylı bilgilendirileceksiniz.


#

Uzman Hekim Denetimi

Sağlığınız için uzman kontrolünde ilerlemelisiniz.

#

Kişiye Özel Destek

Form üzerinde iletmiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda danışman hekimimiz sizinle iletişime geçip detaylı bir bilgilendirme yapacaktır.

#

Beslenme Programı

Uzmanlarımız tarafından dikkat edilmesi ve tüketilmesi gerekenler size özel planlanan beslenme programında belirtilecektir.

Destek Tedavi Danışma Hattı